Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych
SMS Pruszków

Basen Szkoły Mistrzostwa Sportowego na ul. Gomulińskiego w Pruszkowie

Pływalnia położona jest przy Szkole Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcącego Pruszków przy ul. Juliana Gomulińskiego 4 w PruszkowieBasen jest podzielony na 8 torów pływackich. 

W obiekcie znajdują się dwie oddzielne szatnio/przebieralnie z natryskami dla kobiet i mężczyzn. W szatniach dostępne są również suszarki.

Jako Academy of Hasten prowadzimy tu zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych. Podczas zajęć nauki pływania zapewniamy z naszej strony cały sprzęt potrzebny do efektywnego nauczania: deski pływackie, płetwy, gumowe zabawki z obciążnikami do treningu nurkowania i wiele innych. Uczestnik kursu musi jedynie posiadać strój kąpielowy, klapki, ręcznik, oraz okularki – czepek dostanie od nas! Jeśli nie jesteście pewni, jakie okularki kupić, zgłoście się do naszych instruktorów współpracujemy z renomowaną japońską marką View, która robi bardzo dobre okularki dla dzieci i dorosłych. Oczywiście prosimy również zabrać ze sobą pogodne nastawienie niezbędne na naszych zajęciach!

Lokalizacja basenu