Bezpieczne wakacje – bezpłatne warsztaty edukacyjne dla uczniów szkół i przedszkoli w Warszawie

Edukacja podstawą bezpiecznego spędzenia wakacji

Lato zbliża się wielkimi krokami, a my przecież kochamy spędzać wolny czas nad wodą! Pytanie tylko czy wiemy jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk wodnych? Jak się zachować w razie niebezpieczeństwa? Jak udzielić pierwszej pomocy?​ To wydają się proste pytania, ale wcale takie są!

Pływanie staje się coraz popularniejsze, wydaje się że świadomość ludzi dotycząca  bezpiecznych wakacji nad wodą jest coraz większa, nie mniej jednak każdego roku nad wodą dochodzi do groźnych wypadków i utonięć, w wyniku których życie tracą setki osób! Statystyki są naprawdę przerażające, dlatego tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat wzbudzać respekt przed wodą i uczyć bezpiecznych zachowań! Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie kolejnej edycji bezpłatnych warsztatów z bezpieczeństwa nad wodą spotkań dla przedszkoli i szkół podstawowych, dzięki którym dzieci w przyjemny i przystępny sposób opanują podstawową wiedzę dotyczącą bezpiecznego wypoczynku nad wodą! Przygotowany przez nas program, w oparciu o gry i zabawy edukacyjne, obejmuje zagadnienia dotyczące m.in.:

  • zasad, regulaminów i znaków obowiązujących na kąpieliskach wodnych,
  • przykładów zagrożeń jakie mogą nas spotkać podczas wypoczynku nad wodą spotkać i tego w jaki sposób sobie z tym poradzić,
  • pierwszej pomoc w nagłych sytuacjach.  

Czas trwania takich warsztatów to 30 minut dla przedszkoli i 45 minut dla szkół podstawowych. Warsztaty z bezpieczeństwa nad wodą będą prowadzić specjalnie do tego przygotowani trenerzy Hasten.

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi zajęciami, wprowadziliśmy limity w liczbie organizowania darmowych warsztatów. Pozostały nam jeszcze darmowe warsztaty w nastepujących dzielnicach: Bielany, Wilanów, Ochota, Białołęka, Mokotów, Praga Północ, Wola oraz Legionowo. W pozostałych dzielnicach organizacja warsztatów z bezpieczeństwa jest możliwa jednak odpłatnie zgodnie z cennikiem:

  • 30 minutowe zajęcia dla przedszkoli – 150 zł,
  • 45 minutowe zajęcia dla szkół 200 zł

Chcesz, byśmy odwiedzili Twoją placówkę? Wypełnij poniższy formularz, a postaramy się zorganizować takie spotkanie dla Twoich podopiecznych!

Wartości, którymi się kierujemy

Odpowiedzialność

Tworzymy odpowiedzialną społeczność. Ufamy sobie a, jeśli trzeba, ponosimy konsekwencje swoich działań. Jesteśmy odpowiedzialni za naszych pływaków, więc z ogromną troską podchodzimy do tematu bezpieczeństwa.

Doświadczenie

Wszystko co robimy budujemy na doświadczeniu naszym i naszej kadry. Wierzymy w dzielenie się nim, więc dbamy o wymianę wiedzy między trenerami.

Rozwój

Mamy dziecięcą ciekawość wobec otaczającego nas świata więc ciągle się rozwijamy, jako ludzie i jako organizacja. Chcemy robić to co robimy – codziennie odrobinę lepiej.

Zaangażowanie

We wszystko co robimy jesteśmy zaangażowani na 101%. Wychodzimy z inicjatywą i dzielimy się nowymi pomysłami. Zawsze dowozimy to, na co się umówiliśmy.

Jakość

Jakość jest dla nas wartością samą w sobie więc dbamy o każdy szczegół tak, żeby współpraca z nami była przyjemna i łatwa dla każdego. Wyróżniamy się dbałością o detale i wywołujemy tym efekt „wow!” 

Prowadzący

Warszaty prowadzą nasze wyjątkowe trenerki Hasten, które na codzień uczą pływania najmłodsze dzieci.

Nina Brejnak

Monika Miernik

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Porozmawiajmy o wspólnej edukacji dzieci

Ola Nowacka

797 889 929

obozy@hasten.pl