>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Ferie z Hasten

Chcąc, nie chcąc, zima zbliża się do nas wielkimi krokami. W związku z tym zbliża się również bardzo pozytywny jej aspekt, a więc święta, śnieg, sanki.. i ferie!

hasten_A4_ferie2016_rgb (1)
Przygotowaliśmy dla Waszych pociech 3 obozy, aby każdy znalazł coś dla siebie:

– Kościelisko – 30.01. – 6.02.2016 – tym razem w zimowej, góralskiej odsłonie przywita nas nauką jazdy na nartach biegowych! Zupełnie od podstaw pod okiem instruktora będziemy przemierzać góralskie szlaki. Do tego oczywiście pływackie treningi i całe mnóstwo zabawy!
– Kozienice – II turnusy w różnych terminach do wyboru: 17-22.01.2016. lub 7 – 12.02.2016.

Obozy w ramach cyklu: „Trenuj z Mistrzami” będą przygotowane specjalnie dla tych, którzy chcą skupić się na poprawie i analizie stylów, doskonaleniu techniki oraz zdobyć wiedzę na temat żywienia i motywacji zawodnika. Gościem specjalnym będzie Mateusz Gawełczyk – utalentowany pływak, Mistrz Polski oraz specjalista – dietetyk.

– półkolonia w Warszawie – 1-5.II.2016. – ferie w mieście mogą być czasem wspaniałej zabawy! Spędź je z nami bawiąc się, ucząc i przede wszystkim pływając!
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z informacjami w zakładce: „Ferie z Hasten„,  ponieważ zima z Hasten nie będzie taka straszna, jak ją malują!

Shopping Basket