>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Mikołajki i pasowanie nowych Hastenowiczów! Rejestracja na wydarzenie.

a

Hastenowicze, przed nami kolejne wydarzenie.

Miło jest nam zaprosić Was na kolejne już Mikołajki, które podobnie jak w zeszłym roku odbędą się w Lasku Młocińskim.
Widzimy się 11 grudnia. b.r. i wspólnie będziemy świętować nie tylko urodziny Mikołaja, ale też pasować nowych pływaków na członków Klubu Hasten!

Przygotujcie się na sportowe spędzenie czasu i aktywne zabawy, zabierzcie więc ze sobą strój sportowy 🙂

W tygodniu poprzedzającym wydarzenie podamy więcej szczegółów.

Oprócz uroczystości pasowania na Hastenka będziemy także zbierać podarunki dla rodziny ze Szlachetnej Paczki – stąd prośba o przyniesienie ze sobą prezentów i wszystkich rzeczy, które mogłyby rodzinie pomóc spędzić spokojne, ale i na godnym poziomie święta. O wybranej rodzinie i jej marzeniach poinformujemy Was już wkrótce.
Miejsce będzie mieć również licytacja, podczas której będziecie mogli zlicytować Hastenowe gadżety, a całość będzie przeznaczona na wsparcie akcji Szlachetnej Paczki.

Czeka na nas także kolędowanie i pieczenie kiełbasek przy ognisku 🙂

Co wy na to? 🙂

 

14.00-14.15 – zbiórka na placu zabaw w Lesie Młocińskim ( za McDonald) ok 400m

14.15- omówienie zasad gry

15.15- nagrodzenie najlepszych

15.30- pasowanie na Hastenka

16.00- pieczenie kiełbasek, kolędowanie

 

PROSIMY O REJESTRACJĘ NA WYDARZENIE POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ DO 4.12.2016 :

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

OPIS RODZINY I CO MOŻNA PRZYNOSIĆ 🙂

Pani Jadwiga (74 l.) mieszka z dwoma synami: Andrzejem (40 l.) i Henrykiem (34 l.).
Życie pani Jadwigi od początku nie było usłane różami. Wychowała samotnie siedmioro dzieci. Rozwiodła się ponad 20 lat temu z mężem, który był katem dla niej i dzieci. Był alkoholikiem i do tego znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Obecnie pani Jadwiga opiekuje się chorym synem Andrzejem. Andrzej cierpi na chorobę psychiczną (schizofrenia) i często miewa ataki padaczki. Cała rodzina utrzymuje się z renty pani Jadwigi i renty socjalnej Andrzeja, która łącznie wynosi 1363 zł. Syn Henryk pracuje na zlecenie i zarabia 920 zł. Po odliczeniu wydatków na leki oraz opłat domowych, zostaje na życie 503.33 na osobę.
Pomimo tylu cierpień pani Jadwiga nie ubolewa nad sobą i cieszy się każdym dniem jak zarówno tym, że jest komuś potrzebna. Z miłością i oddaniem opiekuje się chorym synem. Syn Henryk pomaga mamie w opiece nad bratem, a w wolnej chwili majsterkuje. Pan Andrzej gdy czuje się lepiej lubi obserwować przyrodę. Pani Jadwiga jest coraz starsza i mniej zaradna dlatego coraz większy problem sprawia jej opieka nad synem obciążonym chorobą psychiczną. Martwi się o dalsze jutro i przyszłość syna, gdy jej zabraknie. Kobieta jest osobą religijną, modli się i prosi Boga o wyzdrowienie syna. Jest również świadoma tego, że to ona za chwilę może potrzebować opieki. Marzeniem pani Jadwigi jest zdrowie syna oraz to, żeby zobaczyć Morze Bałtyckie.
Rodzina najbardziej potrzebuje artykułów żywnościowych i środków czystości. Z bieżących rzeczy potrzebują nowej lodówki, ale nie stać ich na taki zakup i póki co używają starej lodówki, którą dostali od rodziny. Ona często się psuje.

ŻYWNOŚĆ TRWAŁA:

ŚRODKI CZYSTOŚCI I ARTYKUŁY HIGIENICZNE

WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:
Kołdra, Koc, Ręczniki, Pościel, Poduszka

SZCZEGÓLNE UPOMINKI:

ZBIÓRKA PIENIEŻNA BĘDZIE PRZEZNACZONA NA ZAKUP LODÓWKI.
MOŻNA ZAKUPIĆ U NAS KALENDARZ HASTENOWY, Z KTÓREGO ZYSK PÓJDZIE RÓWNIEŻ NA TEN CEL.
OSOBY, KTÓRE NIE MOGA BYĆ Z NAMI NA WYDARZENIU A CHCĄ POMÓC – PROSIMY O DOSTARCZANIE PRODUKTÓW DO TRENERÓW 🙂

ZAPRASZAMY 🙂

Shopping Basket