>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Relacja z rodzinnego zimowego obozu w Szczyrku.

Zimowy Obóz rodzinny Szczyrk 2017

W dniach 18.02-26.02.2017 pierwszy raz zorganizowaliśmy rodzinny wyjazd sportowy 
Ile było wrażeń i emocji!
Ruszali sie i mali i duzi.
Niestety pogoda nam nie dopisała i na nartach udało nam się pojeździć tylko 1,5 dnia.
Ale na nudę nie narzekaliśmy.
Były zajęcia pływackie, treningi crossfitowe, gry i zabawy na hali, wspinaczka, wizyta w kinie oraz wieczorne zajęcia jogi. Konkurs Mam Talent pozwolił nam popatrzeć na naszych uczestników z innej perspektywy i podziwiać ich różne zdolności. Rozmawialiśmy również o bardzo ważnym aspekcie jakim jest zdrowe odżywienie i na co warto zwracać uwagę podczas naszych codziennych zakupów. Były konkursy plastyczne oraz quiz wiedzy o bajkach.
Nasza najmłodsza uczestniczka obozu miała 8miesięcy a jej mama dzielnie dawała radę na treningach 

Skąd pomysł na taki obóz? Na co dzień zdajemy sobie sprawę z tego, że pochłonięci pracą i obowiązkami, czas ucieka nam między palcami. Jest go mało dla rodziny, mało na aktywności. Taki obóz to niezwykła okazja aby odbudować pozytywne nawyki powrotu dorosłych do sportu. Dawania przykładu dzieciom, że warto aktywnie spędzać czas, że to daje dużo satysfakcji, dużo wspólnej radości, buduje mocniejsze więzy rodzinne i łączy pokolenia. Dzieci, które brały udział w naszych obozie miały od 5 do 15lat – czy było widać różnicę wiekową? Nie. Każdy dobrze się ze sobą bawił, pomagał i opiekował. Dla nas trenerów to wielka radość i satysfakcja widzieć uśmiechy i zadowolenie po wspólnym wyjeździe. A fakt, że nasza grupa pływacka po obozie jeszcze bardziej się rozrosła w tym o praktycznie wszystkich rodziców biorących udział w obozie – cieszy najbardziej 

Poniżej kilka opinii naszych uczestników:

„Na obozie było super, świetnie się bawiłem, ciężko pracowałem. Normalnie w domu tak nie ćwiczę.”

„ Bawiłem się świetnie, tylko trochę szkoda, że tak mało jeździliśmy na nartach i desce. Na pewno miło będę wspominał te 6h jazdy na mokrym śniegu w najlepszym towarzystwie i wszystkie chwile spędzone z nowopoznanymi znajomymi.”

„ Najmilej będę wspominała doskonałą organizację obozu i super kadrę, która była zaangażowana w organizację treningów. Dziękuję za dużo uśmiechu, za świetną atmosferę i ciepło, które było dane zarówno dzieciom jak i dorosłym”

„ Świetny obóz. dzięki formule rodzinnego obozu mogłam dużo czasu poświęcić dla siebie jednocześnie będąc z dziećmi. Najlepszy basen i zajęcia sportowe! Doskonała atmosfera. Fajna kadra  Dużo ciekawych zajęć dla dzieci – nie ma czasu na nudę Podobała mi się organizacja obozu- sprawnie z pomysłem, kadra potrafi reagować na bieżąco gdy wymaga tego sytuacja.”

Relacja zdjęciowa

Relacji video :

Shopping Basket