>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Koniec roku na sportowo

Co działo się w listopadzie i grudniu ?

Zdecydowanie wiele, był to niezwykle intensywny okres.

17 listopada HASTEN debiutował na Mistrzostwach Polski Masters w rewelacyjnym stylu 💪 3 Rekordy Polski – 2 w sztafecie  4×50 dow I 4×50 zm pobite o ok.10 sek! Chyba szybko nikt się do nich nie zbliży 😀😎 Oraz indywidualny rekord Natalii na 100 dow, 8 medali -3 złote, 4 srebrne I 1 brązowy,  3x 4 miejsce – 34 miejsce w klasyfikacji generalnej w 4 osobowym składzie. Pniemy się w górę 😎 A to dopiero początek naszej Mastersowej przygody I wejścia mocnym krokiem w to środowisko. Dziewczyny brawo!

W sobotę 25.11 braliśmy udział w VI nocnym maratonie pływackim organizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa – Pływanie 💥 Ile tutaj było emocji 😀 Nasze 3 składy sztafetowe zaliczyły bardzo udany występ. Najlepszy team naszych trenerów zajął 2 miejsce 💙 Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy podjętego wyzwania i życiówek!

8 grudnia grupa PRO startowała na Mikołajkowych zawodach pływackich na Mokotowie 🎅 Jak zawsze u nas panowała gorąca atmosfera rywalizacji co zaowocowało wieloma zdobytymi pucharami 💪 Gratulacje 💙

6 grudnia u dzieci z przedszkola nr 240 odbyły się Mikołajki na basenie. Nie zabrakło uśmiechów, niesamowitych zabaw, a także pływających reniferów 🙂

Przed „Piątką z Hasten” widzieliśmy się z fotografem Tomkiem Madejem – 100swimmers100pools na sesji podwodnej. Efekty naszej współpracy można było podziwiać na gali „Laury Hasten” 7.12, a dochód ze sprzedaży zdjęć na płótnie został przeznaczony na wsparcie Marysi.

W zeszłą sobotę dzień zakończyliśmy urodzinami Agatki na basenie 🏊‍♂️ Była cudowna zabawa w wodzie i sportowe zabawy na salce. Takie aktywne urodziny dla dzieci to rozumiemy.

A może są tu jacyś chętni na urodziny z Hasten? Chętnie je zorganizujemy, wystarczy się z nami skontaktować 🙂

Shopping Basket