>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Lato z Hasten 2019 – spędź z nami niezapomniane wakacje!

Hastenowicze,

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą obozową. Dołożyliśmy wszelkich starań aby każdy z Was w okresie wakacyjnym mógł znaleźć coś dla siebie 🙂 Zapoznajcie się z naszą ofertą i spędźmy te wakacje aktywnie razem ! :))

 

7-15 lipca br. – Letni rodzinny obóz sportowy – HOTEL KARMEL w Augustowie – Obóz skierowany jest do miłośników aktywnego odpoczynku. Plan dnia będzie jak zawsze intensywny, co nie pozwoli się nudzić ani małym ani dużym, a pomoże w kształtowaniu swojej sprawności. Dla dorosłych jest to idealna okazja na wykonanie pierwszego kroku w kierunku powrotu do codziennej aktywności, a Ci co trenują i potrzebują większego wysiłku – nie poczują się zawiedzeni.
Będąc nad jeziorem wykorzystamy także bazę sprzętu wodnego tj. kajaków i rowerów wodnych oraz pływanie Open Water
Przepiękne uzdrowiskowe tereny pozwolą nam na spacery oraz gry i zabawy w terenie.
Formuła obozu rodzinnego daje nam możliwość połączenia treningów dzieci wraz z treningami dla dorosłych. Na obóz może jechać każdy od 3 r.ż do 100 +. Nie narzucamy, że rodziny jadą razem – w większości jednak dzieci są bez nadzoru 😉

Link do wydarzenia na naszym facebooku : https://www.facebook.com/events/357944898144302/

 

22-29 lipca br. – obóz pieszo – pływacki dla dzieci – WILLA U GĄSIENICÓW Kościelisko – Obóz skierowany jest dzieci, które lubią się zmęczyć, lubią wyzwania a energia nie pozwala im usiedzieć w miejscu. Trenerka Sonia jak co roku zabiera garstkę ochotników na wspólne chodzenie po Dolinie Kościeliskiej, Chochołowskiej i okolicach 🙂 W ten sposób kształtujemy charakter, wyciszamy się, uczymy podziwiać piękno otaczającego nas świata. Na obozie czekają nas także treningi pływackie, ogólnorozwojowe, joga. Wolny czas będziemy uatrakcyjniać grami planszowymi, filmem czy grami terenowymi.

Link do wydarzenia na naszym facebooku : https://www.facebook.com/events/397916134120637/

 

18-25 sierpnia br. – obóz pływacko- windsurfingowy – OW Jot2 Dąbki – Podczas obozu każdy z Was przejdzie przez codzienne szkolenie windsurfingowe i warsztaty pływackie. – treningi pływackie na pływalni oraz open water.
Poza punktem głównym Naszego wakacyjnego programu będziecie mieli okazję do poznawania uroków jeziora na wiele sposobów m.in. SUP-y, kajaki, skimboard, przeczeszecie wszelkie wodne szlaki najprawdziwszą łodzią wikingów, do tego na deser potargacie swoje fryzury podczas przejażdżki na wodnym bananie. Nie zapomnimy też o plażowaniu nad naszym wspaniałym Morza Bałtyckiego.

Link do wydarzenia na naszym facebooku: https://www.facebook.com/events/2247594455558746/

 

 

Dla osób chętnych spędzić aktywnie czas bez wyjeżdżania z Warszawy przygotowaliśmy dwa terminy półkolonii letniej:

5.08-9.08.2019 / 12.08-16.08.2019 – CRS BIELANY ul. Lindego 20, Warszawa – podczas półkolonii czekać Was będą treningi ogólnorozwojowe – 1h dziennie, gry terenowe po Lesie Bielańskim z bronią laserową, zajęcia manualne, świat planszówek, codziennie nauka i doskonalenie pływania – 1h, wizyta w Mediatece, wyjście do kina Cinema City, park linowy, wizyta w hangar 646, wizyta w Centrum Nauki Kopernik.

https://hasten.pl/wp-content/uploads/2019/03/P%C3%93%C5%81KOLONIA-LATO-2019.pdf

 

Wszystkie informacje dostępne są również na naszej stronie internetowej: https://hasten.pl/

 

Nie może Was z nami zabraknąć !:)

Zapraszamy, zespół AOH

 

 

Shopping Basket