>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Podsumowanie Piątki z Hasten

Hastenowicze,
Przyszedł czas na podsumowanie naszej charytatywnej akcji Piątka Z Hasten, podczas której zbieraliśmy na operację słuchu dla Marysi.

Udało nam się zasilić konto zbiórki o kwotę 4757zł💪

W sobotę 7 grudnia już od samego rana spędzaliśmy wspólnie czas, rozpoczynając dzień od morsowania w jeziorku Dziekanowkim. Aby nabrać sił na kolejne aktywności, udaliśmy się do Karuzeli Smaku na przepyszne śniadanie. Około południa dowiedzieliśmy się, że Grinch ukradł worek z prezentami, dlatego najdzielniejsze rodziny udały się do lasku Lindego w celu odnalezienia zaginionego worka św. Mikołaja. Nie było lekko, trzeba było wykazać się zarówno umiejętnościami pracy w grupie, jak i logicznymi. Na szczęście Hastenowicze wspólnymi siłami odzyskali worek z prezentami.

Popołudniu odbyły się mikołajkowe zawody pływackie, przez wielu z Was najbardziej wyczekiwany punkt dnia.  Wszyscy startujący dzielnie się spisali i walczyli do samego końca. Na basenie nie  zabrakło wizyty św. Mikołaja, a także rodziców oraz samej Marysi, dla której tego dnia się bawiliśmy. Zakończeniem zawodów był jakże widowiskowy wyścig trenerów, płynących z dmuchańcami.

Ostatnim punktem dnia była gala „Laury Hasten” na której trenerzy wręczyli nagrody osobom wyróżnionym za szczególne, sportową postawę.  Dodatkowo okazją do świętowania były 5 urodziny Hasten, nie obyło się bez tortu oraz innych słodkości.

Dziękujemy, że byliście z nami – pokazaliśmy rodzinną siłę 💙💞

Shopping Basket