>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Rusz się na Bielanach – bezpłatne treningi na świeżym powietrzu.

 

„ MIESZKAŃCY BIELAN ĆWICZĄ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU”

Zapraszamy serdecznie na otwarte bezpłatne treningi!
Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Soboty 1.06-27.07.2019 – 9 spotkań w każdą sobotę

Miejsce zajęć: PARK CHOMICZA

9.00- 10.00- GIMNASTYKA DLA SENIORA – zajęcia ruchowe skierowane do osób starszych oraz tych, którzy w spokojny sposób powinny wdrążyć się w aktywność , skupić się na technice ćwiczeń i poprawie sprawności ogólnej

10.00- 11.00- GRY I ZABAWY SPORTOWE DLA RODZIN Z DZIEĆMI – zajęcia przeznaczone dla małych i dużych prowadzone w formie zabaw ruchowych m.in. popularnych gier terenowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych w formie wyścigów rzędu.

11.00-12.00- TABATA -intensywne ćwiczenia interwałowe w systemie 20sek intensywnej pracy/ 10sek odpoczynku, poprzedzone rozgrzewką i zakończone stretchingiem i rozluźnieniem .

12.00-13.00- JOGA – zajęcia uelastyczniające i wzmacniające nasze ciało, skupiające się wokół wyciszenia, poprawy świadomości oddechu w przyjmowanych asanach

Miejsce zajęć: KĘPA POTOCKA

9.00-10.00- NORDIC WALKING – zajęcia ogólnorozwojowe opierające się na poprawie techniki marszu oraz tempa, poprzedzone rozgrzewką i ćwiczeniami funkcjonalnymi ( każdy przychodzi ze swoimi kijkami) – zajęcia prowadzą certyfikowani instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking

10.00-11.00- ZUMBA – zajęcia taneczno – ruchowe

11.00-12.00- TURBO SPALANIE – zajęcia interwałowe o dużej intensywności z elementami wzmacniania

12.00-13.00- TBC – ćwiczenia modelujące i wzmacniające całe ciało

Co tydzień zamiana programu w danych miejscach.

Na miejscu dostępne będą maty do ćwiczeń – ich ilość jest jednak ograniczona.

REGULAMIN Treningów otwartych dla każdego

Organizator: Miasto st. Warszawa Dzielnica Bielany
Wykonawca: FUNDACJA HASTEN

Uczestnictwo:
W treningach może uczestniczyć każdy bez względu na wiek, po wcześniejszej akceptacji regulaminu i podpisaniu oświadczeniu na miejscu o braku przeciwskazań zdrowotnych.

Akceptacja regulaminu wiąże się z deklaracją oświadczenia ze strony uczestników w następującej formie:

Osoba pełnoletnia – Oświadczam, że jestem zdrowy i nie mam żadnych przeciwwskazań do udziału w treningach. Biorę pełna odpowiedzialność za stan swojego zdrowia.

Rodzic/prawny opiekun osoby nieletniej– oświadczam, że dziecko jest zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w treningach. Biorę pełna odpowiedzialność za stan zdrowia dziecka.

Treningi będą dokumentowane w postaci fotorelacji. Zdjęcia, które w myśl art. 81 ust. 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 poz. 880 z późn. zm.) nie wymagają zgody na rozpowszechnianie wizerunku, mogą być publikowane na stronie organizatora i wykonawcy.

Projekt jest realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego.

Shopping Basket