>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Jednak nie wszystko idzie po naszej myśli – Komunikat

Nie odwołaliśmy wakacji, ale niestety, w tym semestrze nie wrócimy już na zajęcia grupowe.  W Academy of Hasten dbamy o najwyższą jakość zajęć i edukacji, dlatego długo analizowaliśmy w jaki sposób będzie możliwe prowadzenie normalnych lekcji w grupach – z korzyścią dla naszych podopiecznych. Ograniczenia do 4 osób na torze i brak jasnych wytycznych dotyczących zapełnienia niecki i gotowych regulaminów pływalni pokazują, że pomimo najszczerszych starań zorganizowanie bezpiecznego pływania w grupach graniczy z cudem.

Baseny dopiero odmrażają swoje zbiorniki. Podano planowany termin otwarcia pływalni na Bielanach ul. Lindego 20 – 15 czerwca, ul. Conrada 6 – 22 czerwca. Pływalnia na ul. Inflanckiej 6 – planowany start 20 czerwca. Pływalnia na ulicy – Gubinowskiej 28/30, Niegocińskiej 2 oraz w Legionowie – czekamy na podanie informacji. Niestety nie przygotowano jeszcze regulaminu korzystania z obiektów. Przez wzgląd na brak gotowości basenów do zajęć grupowych, Hasten w tym semestrze nie podejmie się ich organizacji.

Jednak jest możliwość realizowania zajęć indywidualnych ze swoimi trenerami. Mamy nadzieję, że organizacja tychże odbędzie się jak najszybciej 🙂 Jeśli jesteście chętni na zajęcia indywidualne – trenerzy są gotowi na powrót, dajcie im tylko znać! Przed nami również intensywne kursy wakacyjne, które cieszą się zawsze niezwykłym powodzeniem – szczegóły wkrótce.

Przypominamy, że wszelkie płatności za zajęcia w tym semestrze za niezrealizowane lekcje przechodzą na kolejny semestr. Jest też możliwość przeksięgowania wpłaty na letni wypoczynek, który organizujemy w tym roku lub na poczet innych, dowolnych usług z wachlarza Hasten. Niebawem pokażemy również ofertę sportowych półkolonii na które serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy za wyrozumiałość naszej decyzji, która ma na względzie dobro naszych uczniów: ich komfort podczas zajęć i efekty kształcenia. Jeśli masz jakieś pytania kieruj je na hasten@hasten.pl

Do zobaczenia na wakacyjnych przygodach.

Shopping Basket