>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Międzybrodzie Bialskie – Finisz Obozowych Wyjazdów

Obóz w Międzybrodziu Bialskim to koniec naszych Wakacyjnych przygód. Piękne otoczenie gór sprzyjało naszym przygodom.  

Międzybrodzie Bialskie to malownicza wieś w Polsce, która w swoim pobliżu ma wiele interesujących miejsc. Ciekawscy Hastenowicze przemierzali szlaki górskie m.in. Na Górę Żar i wspinali się pomiędzy koronami drzew w Parku Linowym. 


Największą frajdę jednak sprawiła nam wyprawa do Energylandii, w której adrenalina i emocje nie dawały o sobie zapomnieć! Zabawa trwałaby w najlepsze, ale niestety dzień w parku rozrywki minął nam zdecydowanie zbyt szybko.  Jak na Hastenową rodzinę przystało, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy chociaż na chwilę nie zanurzyli się w wodzie. Basenowe atrakcje i zabawy to zawsze najlepszy punkt wyjazdu!  

   

Tradycyjnie podczas naszych obozów wszyscy uczestnicy mierzą się ze sobą w Olimpiadzie Sportowej, w tym roku w Międzybrodziu nie mogło być inaczej, jednak podnieśliśmy poprzeczkę i zabraliśmy dzielnych Hastenowiczów na mini bieg OCR! Kraina Chichów w której stacjonowaliśmy przyjęła nas z otwartymi rękami i sielskim klimatem. Dzięki rozległemu terenowi wokoło ośrodka mogliśmy organizować gry terenowe, treningi i dostarczyć sobie sportowych emocji! 

 

W podsumowaniu obozu nie może zabraknąć wzmianki, że Hastenowicze nauczyli się wyrabiać naczynia i dekoracje z gliny oraz wykonywać podstawowe elementy dzięki Warsztatom Stolarskim. Niektórzy z nas byli szczęściarzami i mieli okazję zobaczyć z bliska sarny, trzymać prawdziwego sokoła na ręce i obserwować niezakłócone życie zwierząt.  

Dziękujemy za każdy Wasz uśmiech i wspólną dobrą zabawę! Do zobaczenia w kolejnym roku. 

Shopping Basket