>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Obóz w Łebie 2020 – podsumowanie Hastenowej eskapady nad morze

Cóż to był za początek lata Academy of Hasten!

Łeba przywitała nas słońcem i łaskawie traktowała przez cały pobyt w ośrodku NORD CAMP. Cudownie było wskoczyć do wody, spędzać na basenie długie godziny, uczyć się i doskonalić techniki pływania. Po TYLU miesiącach przerwy to jak dla nas jak zacząć na nowo oddychać. Hastenowe rybki szybko przypomniały sobie jak używać swoich rączek do zagarniania wody, a starsze koniki morskie (tak rodzice, to o Was mowa) rozruszały swoje płetwy raz, dwa i zapomnieliśmy, jak to jest być w zamknięciu!

Ośrodek świetnie przygotował się do spełnienia wymagań sanitarnych – my wcale nie odczuliśmy różnicy. Świetne warunki, ciepła obsługa i ciągłe wsparcie ze strony obiektu, abyśmy cieszyli się swoim pobytem.

Morze, morze i jeszcze raz zabawa

Zajęcia spędzaliśmy na świeżym powietrzu, ganialiśmy się, sprawdzaliśmy naszą sprawność, dopingowaliśmy podczas współzawodnictwa, uczyliśmy się nowych zabaw, walczyliśmy w turnieju LaserTag i zwiedzaliśmy okolicę. Hastenowicze odwiedzili również ZOO, zobaczyli fokarium i przeszli ruchomymi wydmami.

Wyskoczyliśmy na trening open water, bawiliśmy się na plaży i kąpaliśmy w morzu – tylko rzeki zabrakło, a zaliczylibyśmy wszystkie możliwe akweny wodne, aby w nich pływać ;)! Zarówno dzieci, jak i dorośli dali z siebie WSZYSTKO – wyjeżdżamy pełni energii, naładowani do pracy i z nowymi przyjaźniami na całe życie.

Zobacz skrót obozowych atrakcji. KONIECZNIE WŁĄCZ GŁOS!

 

Zgodnie z obozową tradycją – nasz wyjazd zakończyła Olimpiada i wręczenie medali obozowych. Każdy obozowicz otrzymał kultową Hastenową Koszulkę z limitowanej edycji 2020.

 

Szukasz takich wrażeń?

Jeszcze możesz dopisać się do listy obozowiczów 2020 do Dąbek i Międzybrodzia Bialskiego. Zobacz ofertę tutaj

 

Shopping Basket