>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Zapisy otwarte jedynie dla stałych klientów

Hastenowicze,

Otwieramy dla Was zapisy na nowy semestr.

Już możecie zapisać się na zajęcia grupowe w nowym semestrze. Jako nasi Klubowicze, macie pierwszeństwo zapisu. Klubowiczem jest każdy, kto w poprzednim semestrze pływał z Hasten. Dzięki temu, masz szansę na zgarnięcie najlepszych godzin zajęć w wybranej lokalizacji.

W otrzymaj wiadomości e-mail znajdziesz najważniejsze informacje jak przejść cały proces. Pamiętaj, że aby się zapisać musisz zmienić hasło. Zanim zarezerwujesz zajęcia zapoznaj się z przygotowaną instrukcją poniżej!

Aby zapisać się na zajęcia:

Wejdź na grafik.hasten.pl – możliwe, że otrzymasz powiadomienie o niezabezpieczonym łączu, strona objęta jest szyfrowaniem, jednak występuje problem techniczny, który dostawca serwera rozwiąże w kolejnym tygodniu. Nie przeszkadza to w poprawnym zalogowaniu i użytkowaniu platformy.

Instrukcja obsługi

  1. Jeśli pływałeś z nami w poprzednim roku kliknij zaloguj się.
  2. Następnie kliknij „odzyskaj hasło”, które znajduje się pod formularzem (ze względu na przeniesienie na nową platformę musisz wygenerować nowe hasło do logowania)
  3. Odbierz wiadomość e-mail w której instrukcję stworzenia nowego hasła. Sprawdź również SPAM, bo może tam trafiła wiadomość.
  4. Jeśli na platformie pokazuje się, że nie masz opłaconego członkostwa, to możliwe. Cena za zajęcia będzie pokazywać się bez zniżki klubowicza 5% – spokojnie my ją pomniejszymy ręcznie, zanim dokonasz płatności.
  5. Wszystkie zajęcia dodajemy dopiero po zalogowaniu się na swoje konto i tam poprzez grafik zajęć!
  6. Będą zalogowany wybierz Sprawdź grafik w menu na górze, po lewej stronie i wybierz zajęcia, które Cię interesują.
  7. Po wyborze przejdź do wykonania rezerwacji, w kolumnie po prawej stronie od kalendarza, a kreator rezerwacji przeprowadzi Cię przez cały proces.
  8. Pamiętaj, aby utworzyć konta swoich pływaków, jeśli masz kilkoro dzieci dodaj każdego z nich oddzielnie i wykonaj osobne rezerwacje.
  9. Po przesłaniu rezerwacji, Zespół Hasten rozpatrzy każdą z nich i w ciągu 24h potwierdzi Twoją aplikację do grupy.
  10. Następnie masz 72h na opłatę, w przeciwnym razie Twoja rezerwacja przepadnie, a miejsce zajmie następna osoba na liście rezerwowej. Na platformie w zakładce płatności znajduje się możliwość bezpośrednio zaciągnięcia faktury za zajęcia oraz złożenia wniosku ratalnego – będą one możliwe do uzupełnienia po przyjęciu przez nas zgłoszenia

Spiesz się dziś, bo już 1 września otwieramy zapisy na wszystkich zainteresowanych, a jest ich pokaźna kolejka.

Start zajęć 7 września na wszystkich lokalizacjach, jedynie pływalnia na ul. Gubinowskiej rozpoczyna od 14 września.

Więcej o organizacji semestru tutaj.

Prace nad platformą jeszcze się nie zakończyły.
Wiemy, że mamy przed sobą kilka poprawek. Na ten moment zapisujemy się tylko na zajęcia grupowe. Będziemy przenosić niewykorzystane pakiety zajęć indywidualnych. Prosimy aktualnie zgłaszać się do trenerów w celu umówienia indywidualnego terminu zajęć, nie poprzez platformę, a płatności dokonywać wpłacając daną wpłatę bezpośrednio na konto.

Jak wam się podoba nasz nowy system? Cały czas się dla Was udoskonalamy, dlatego prosimy o szczere informacje zwrotne 🙂

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na hasten@hasten.pl, odpowiemy jak najszybciej.
Linia telefoniczna jest obciążona, więc mogą nie otrzymać Państwo odpowiedzi za pośrednictwem tego medium, e-mail jest skuteczniejszy.

Do zobaczenia na pływalni!

Shopping Basket