>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Baw się na sportowo z Hasten 2021

Kochani!
Czas na odkrycie drugiej atrakcji tegorocznej jesieni! Podobnie jak rok temu, organizujemy pływacką imprezę Baw się na sportowo z Hasten, na która zapraszamy i dzieci i dorosłych! Podczas tego wydarzenia każdy chętny będzie miał szansę zdać egzamin na kartę pływacką, a także sprawdzić swój poziom w konkurencjach Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej! Wstęp jest absolutnie bezpłatny!

Program imprezy:

I część PŁYWALNIA w godzinach 9:00-11:30

  • Udzielanie wszystkich niezbędnych wskazówek pływackich i ocenienie poziomu sprawności uczestników w wodzie przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.
  • Test na kartę pływacką obejmuje: skok do wody ze słupka w dowolny sposób, przepłynięcie 5 m pod wodą, przepłynięcie 200 m ciągiem w tym co najmniej 50 m stylem grzbietowym.
  • Możliwość pokonania wodnego toru przeszkód.

II część HALA SPORTOWA w godzinach 12:00-13.30

  • Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej dla całych rodzin, który pozwoli ustalić poziom sportowy uczestników.
  • Nagrodzenie trzech najlepszych zawodników wśród kobiet i mężczyzn w kategorii OPEN. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy z uzyskanymi rezultatami.

Nagrody:

Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom uczestnictwa z wynikiem uzyskanym w Międzynarodowym Teście Sprawności Fizycznej. Najlepsze trzy osoby wśród kobiet i mężczyzn w kategorii OPEN otrzymają puchary.

Wydarzenie odbędzie się 31.10.2021 w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie.

Zgłoszenia:
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest zapis do 29.10.2021 do godz. 20.00 poprzez formularz zgłoszeń (link do formularza).

UWAGA: osiągnęliśmy maksymalną liczbę uczestników na pierwszą część. Zostały ostatnie miejsca na część drugą. Zapraszamy również na zapisy na nasze kolejne wydarzenie: Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości.
Organizator:
− Fundacja HASTEN
− Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
− Centrum Rekreacjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany
Shopping Basket