>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Jesień z Hasten pełna atrakcji

Pogoda za oknem coraz bardziej deszczowa, a temperatury nie zachęcają do wyjścia na dwór. Jak więc utrzymać sprawność fizyczną w takich warunkach? Podpowiadamy: z Academy of Hasten! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka wydarzeń, byś mógł/mogła wykorzystać wolny czas z pożytkiem dla siebie!

Już od 6 października zapraszamy wszystkich dorosłych mieszkańców Mokotowa na darmowe Warsztaty nauki i doskonalenia pływania. Grupy będą liczyły maksymalnie 6 osób, a nad wszystkim będą czuwać doświadczeni i utytułowani sportowo trenerzy pływania. Zajęcia odbędą się w 3 turach, które rozpoczynają się kolejno:

I tura – 6.10.2021
II tura – 3.11.2021
III tura – 5.12.2021

Każda tura składa się z 4 zajęć, odbywających się w każdą środę od 7:00 do 8:00  w każdą niedzielę od 18:00 do 19:00 (poziom średniozaawansowany – dorośli oswojeni z wodą, pływający przy pomocy sprzętu) i od 8:00 do 9:00 od 19:00 do 20:00 (nauka od podstaw) na pływalni OSiR Mokotów, przy ul. Niegocińska 2a. Wyjątkiem są ostatnie warsztaty w grudniu – ze względu na święta Bożego Narodzenia, odbędą się w środę (22.12.2021) rano w godz. 7:00-8:00 dla średniozaawansowanych i 8:00-9:00 dla początkujących.

Zajęcia mają charakter grupowy z podziałem na początkujących i średniozaawansowanych. W każdej grupie może być maksymalnie 6 osób. Każdy uczestnik może się zapisać maksymalnie na dwie tury. Zapisy na zajęcia prowadzimy na naszej platformie pływackiej.

Organizatorami Warsztatów nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych mieszkańców dzielnicy Mokotów są:

  • Fundacja HASTEN
  • Urząd Dzielnicy Mokotów st. Warszawy
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów

 

31 października zapraszamy na Baw się sportowo z Hasten, 7 listopada Warsztaty doskonalenia pływania dla dorosłych mieszkańców dzielnicy Ochota, zaś 12 i 14 listopada organizujemy pływackie zawody z okazji Dnia Niepodległości. Szczegóły tych wydarzeń podamy za kilka dni.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Shopping Basket