>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Podsumowanie pływackich zawodów z okazji Święta Niepodległości 2021

Kochani,

w miniony długi weekend zorganizowaliśmy pływackie zawody z okazji Święta Niepodległości. Odbyły się one w aż dwóch lokalizacjach w Warszawie!

W piątek 12.11.2021 zawodnicy zmierzyli się na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56, zaś w niedzielę 14.11.2021 r. – na pływalni OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1.

Program zawodów obejmował 6 konkurencjach indywidualnych wśród kobiet i mężczyzn, którzy rywalizowali w tylu samych kategoriach wiekowych. Rozegrano także wyścigi sztafet rodzinnych na dystansie 2x25m. W tegorocznych zawodach łącznie wzięło udział blisko 100 pływaków i pływaczek.

Dziękujemy zawodnikom za udział w zawodach, a zwycięzcom – gratulujemy świetnych czasów – wiele z nich to nowe rekordy, które już opublikowaliśmy w na naszej podstronie pływackich rekordów Hasten! Składamy również podziękowania trenerom za nadzór nad zawodnikami, sędziom za profesjonalne sędziowanie, wolontariuszom za pomoc w organizacji zawodów, a także partnerom i współorganizatorom:

  • Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
  • Białołęcki Ośrodek Sportu
  • Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnica Żoliborz
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz

Na stronie zawodów opublikowaliśmy wyniki wszystkich konkurencji wraz z czasami wszystkich startujących zawodników.

Fotorelacja z zawodów na Białołęce:

Fotorelacja z zawodów na Żoliborzu:

Zawody na Białołęce były dofinansowane z budżetu dzielnicy Białołęka, zaś zawody na Żoliborzu były dofinansowane z budżetu dzielnicy Żoliborza.

Do zobaczenia w następnych zawodach, które odbędą się już niedługo – śledźcie uważnie naszą stronę i social media, by być na bieżąco!

Shopping Basket