>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Podsumowanie wydarzenia Baw się na sportowo z Hasten 2021

Kochani!

Czas na podsumowanie wydarzenia, które odbyło się w ubiegłą niedzielę. Baw się na sportowo z Hasten to nasza coroczna impreza sportowa składająca się z dwóch części. W pierwszej części nie tylko zdajemy egzamin na kartę pływacką (egzamin obejmuje trzy próby: skok ze słupka, 5m pod wodą oraz 200m dowolnie ale z minimum 50m na plecach), ale także świetnie się wspólnie bawimy i wykorzystujemy czas na cenne wskazówki pływackie. Druga część odbywa się na hali sportowej, gdzie rywalizujemy w konkurencjach Międzynarodowego Egzaminu Sprawności Fizycznej, wyłaniając najlepsze kobiety i mężczyzn.

W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, a do rywalizacji w MTSF stanęli również nasi wolontariusze!

W tegorocznym teście sprawnościowym ponownie zwyciężyła Amelia Fortuniak, która wyprzedziła Darię Dróbę i Marysię Radomską. Wśród mężczyzn triumfowali Leo Dudkowski i jego brat Tymek, trzecie miejsce zajął Mikołaj Michna, który zwyciężył ubiegłoroczną edycję!

Listę wszystkich uczestników wraz z punktacją możecie obejrzeć pod tym linkiem, zaś zdjęcia możecie zobaczyć klikając na poniższą miniaturkę:

Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami oraz trenerom i wolontariuszom, którzy wspólnie z nami przygotowali imprezę. Było naprawdę fantastycznie!

Podziękowania należą się również CRS Bielany oraz Urzędowi Dzielnicy Bielany, który współfinansował imprezę.

Shopping Basket