>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Przygotowanie do zapisów na zimowy semestr pływacki 2021/22

 

Przygotowanie do zapisów na zimowy semestr pływacki 2021/22

Drodzy pływacy,

wiemy jak bardzo wyczekujecie naszych zajęć nauki i doskonalenia pływania, dlatego już dziś uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącego nadchodzącego semestru!
Rozpoczęcie zapisów podzieliliśmy na dwie tury. Pierwsza jest przeznaczona dla klubowiczów Hasten i zostanie uruchomiona już 23 sierpnia o godz. 8:00. Druga, już ogólnodostępna rozpocznie się 30 sierpnia o godz. 8:00. Gorąco zapraszamy do zapisów! Grafik zajęć na bieżąco będziemy uzupełniać w tym tygodniu.

Nasza szkoła cały czas się rozwija, dlatego z dumą możemy ogłosić otwarcie dwóch nowych lokalizacji, w których będziemy prowadzili zajęcia: na pływalni Pingwiny na Warszawskim Bemowie przy ul. Oławskiej 3a oraz na pływalni OSiR Wola przy ul. Kacprzaka 1/3. Wybraliśmy te lokalizacje, ponieważ posiadają one baseny przystosowane dla naszych nowych zajęć – nauki pływania dla niemowlaków. Tak! Już od września startujemy z regularnymi lekcjami nauki pływania dla pociech już od 3-ciego miesiąca życia! Na Woli możecie też z nami pływać w naszych standardowych starszych grupach.

Jeśli chcielibyście poznać dokładny cennik, który będzie obowiązywał na zajęciach od 1 września 2021, zapraszamy na naszą stronę.

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru, na naszej stronie udostępniliśmy nowy regulamin. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią, ponieważ jego akceptacja będzie niezbędna, by uczestniczyć w zajęciach. Najważniejszą zmianą w regulaminie jest wyrobienie licencji pływackiej PZP przy zapisach na zajęcia pływania. Dokument ten w ostatnich miesiącach umożliwił korzystanie z basenów wielu pływakom podczas ograniczeń w funkcjonowaniu pływalni. Cały proces wyrabiania licencji PZP znajdziecie pod tym linkiem. Musicie przygotować w związku z tym kilka dokumentów , więc nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Przypominamy, iż cały czas działa u nas Program Poleceń, dzięki któremu możecie obniżyć koszty semestru, a nawet pływać za darmo!

Shopping Basket