>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Tymczasowe wstrzymanie zajęć na basenie w związku z pandemią

Academy of Hasten - Szkoła nauki pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie - indywidualne i grupowe lekcje i treningi

Drodzy Hastenowicze,

niestety rząd postanowił wprowadzić kolejne obostrzenia, a co za tym idzie, musimy wstrzymać zajęcia nauki pływania od 15.03 (z wyjątkiem grup PRO Kids & Masters – dowiedz się jak dołączyć do grupy PRO). W tym czasie możliwe będzie pływanie tylko z licencją zawodniczą (umożliwiamy wyrobienie takiej licencji od 9 roku życia w tym miejscu).

Statusy basenów:

Bielany Conrada – zamknięty

Bielany Lindego – otwarty

Piaski Legionowo  – zamknięty

Ochota  – zamknięty

AWF – zamknięty

Wilanów – zamknięty

Mokotów – otwarty

Inflancka – otwarty

 

Jeśli chcielibyście popływać indywidualnie z naszymi trenerami albo w małych 2-3-osobowych grupach – dajcie znać. Piszcie lub zadzwońcie jeśli macie pytania co do licencji. Prosimy także o wstrzymanie się z płatnościami za ten semestr osób, które jeszcze tego nie zrobiły. Do osób, które mają już opłacony semestr, wrócimy z informacją o zwrotach na wasze hastenowe konta. Oczywiście jeśli chcecie aby Wasze przypadki rozpatrzyć indywidualnie, napiszcie do nas wiadomość mailową. W międzyczasie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz czytania naszych artykułów na blogu.

Chcielibyśmy także w tej trudnej dla nas sytuacji prosić Was o ocenienie naszej szkoły w Google Maps – jest to dla nas niezmiernie ważne i będziemy wdzięczni za każdą ocenę. Bezpośrednie adresy do formularza ocen przedstawiamy poniżej:

Mokotów

Bielany – Conrada

Bielany – Lindego

Wilanów

Ochota

Legionowo – Piaskowa

Shopping Basket