>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Piknik i Dzień Otwarty Academy of Hasten – co warto zobaczyć – Warszawa wrzesień 2021

Kochane pływaczki i kochani pływacy!

W najbliższych dniach zapraszamy Was na kilka atrakcji, jakie przygotowaliśmy w różnych miejscach Warszawy!

W piątek i sobotę (3. i 4. września) w godz. 12:00-20:00 będziemy uczestniczyć w Targach zajęć dodatkowych dla dzieci i dorosłych zorganizowanych w Galerii Północnej (na parterze, koło sklepu Reserved). O 15:45 na scenie zaprezentujemy pływacką rozgrzewkę. Będą także liczne konkursy (w tym dotyczący wiedzy o pływaniu) z nagrodami (m.in. wejściówki na basen)!

Także w sobotę, 4 września w godzinach 14:00-18:00 zapraszamy na piknik sportowy Czas na trening, który odbędzie się na obiektach sportowych oraz terenach zielonych przy ul. Niegocińskiej 2a. W sposób szczególny zapraszamy Was na pływalnię, gdzie dzieci od 3-go r.ż. i osoby dorosłe będą mogły wziąć udział w nieodpłatnej pokazowej lekcji pływania oraz w nauce pływania na SUPach, a także wziąć udział w pływackich konkursach z nagrodami.

Zaś w niedzielę w godz. 10:00-11:00 zapraszamy na pływalnię Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3 (OSiR Wola) – odbędzie się tam Dzień Otwarty, w którym za darmo będziecie mogli sprawdzić swoje pływackie zdolności. Uczestnictwo w darmowych zajęciach pływania wymaga wcześniejszego zapisu przez naszą platformę (bezpośredni link) i uiszczenia 10 zł depozytu, który zostanie zwrócony po uczestnictwie w zajęciach pływania. Każde zajęcia trwają 20 minut.

Ponadto przez cały czas trwania tych wszystkich atrakcji, do Twojej dyspozycji będą nasi trenerzy. Jeśli nie wiesz, do której grupy pływackiej zapisać siebie lub swoje dziecko lub masz jakiekolwiek inne pytania związane np. z naszym programem nauki i doskonalenia pływania, zapraszamy na nasze stoisko – chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Do zobaczenia na miejscu!

Shopping Basket