>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Otyliada 2022 – Nocny Maraton Pływacki

Nocny Maraton Pływacki tym razem się odbędzie i to za sprawą Academy of Hasten! Otyliada 2022 odbędzie się w nocy z 19 na 20 marca na wielu polskich pływalniach. My zorganizujemy Nocny Maraton Pływacki na Warszawskim Mokotowie – OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2a.

Pomysł na aktywne spędzenie nocy na pływalni narodził się 11 lat temu i od tej pory odbywa się regularnie i to na ogromną skalę! I Rodzinny Maraton Pływacki miał charakter lokalny i odbył się w nocy z 26 na 27 lutego 2011 r. W imprezie wzięło udział 120 osób, które w ciągu 8 godzin przepłynęły łącznie 127 km. Najstarszym uczestnikiem maratonu był 72-letni p. Zbigniew Ginalski, a najmłodszym 3-letni Nikodem Szczepańczyk. Maraton wygrała wtedy Nina Cupiał przepływając 10 km! W tej chwili to niespełna 2200  pływaków, którzy w 2019 roku przepłynęli łącznie 19 171,666 km! A zwycięzca ostatniej edycji przepłynął w Chrzanowie przepłynął 51,75 km.

Pływaków chętnych do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy do kontaktu mailowego oraz do zapoznania się z regulaminem zawodów.

Przy organizacji ostatniego maratonu, społecznie pracowało ponad 1,5 tys. osób. Miejmy nadzieję, że tegoroczny Nocny Maraton Pływacki będzie rekordowy pod każdym względem!

Dlatego już dziś szukamy wolontariuszy – chętnych zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia. Potrzebna jest nam Wasza pomoc! Otyliada 2022 odbywa się w nocy, dlatego zapraszamy wolontariuszy od 12 r.ż. i starszych. Nieletni wolontariusze muszą uzyskać pisemną zgodę rodziców.

 

Organizator: Fundacja Hasten

Współorganizator: OSiR Mokotów

Projekt dofinansowany z Urzędu Dzielnicy Mokotów

Shopping Basket