>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Podsumowanie obozu moJA SUPERmoc w Rawie Mazowieckiej

Trzeci i ostatni z obozów sportowych z cyklu moJA SUPERmoc w Rawie Mazowieckiej (7-14.08.2022 r.) dobiegł już końca. A w nas nadal buzują pozytywne, jesteśmy gotowi na start nowego semestru, który już tuż tuż!  

Tegoroczny obóz w Rawie Mazowieckiej to nie tylko niesamowita dawka pozytywnych E-moc-ji, ale również porządny „sportowy zastrzyk”. Poza codziennymi, godzinnymi(!) zajęciami z nauki i doskonalenia pływania na różnych poziomach zaawansowania mieliśmy także okazję skorzystać z kajaków, rowerków wodny a nawet gokartów, nie odmówiliśmy sobie także przebieżki dookoła zalewu 😛 Mieliśmy także okazję nauczyć się podstaw tenisa ziemnego, codziennie odbywały się również zajęcia ogólnorozwojowe a na koniec naszego obozu zorganizowaliśmy zawody sportowe – Hastenowa Colorowa Olimpiada z oprawą muzyczką i proszkami Holi! Przy tym wszystkim dbając o regenerację – plażowanie, relaksacja i wieczory z grami planszowymi!  To była także świetna okazja do tego aby popracować nad tzw. inteligencją emocjonalną! Na warsztatach z zakresu inteligencji emocjonalnej zajmowaliśmy się codziennie innym, wyznaczonym przez nas tematem. 

Pierwszy dzień upłynął pod hasłem wprowadzenia w świat emocji, następnie rozmawialiśmy o złości, strachu, radości, zazdrości i smutku. Podczas każdych warsztatów staraliśmy się jak najlepiej zrozumieć każdą z tych emocji, a więc skąd się bierze, jak możemy ją zauważyć, w jaki sposób się objawia oraz jak możemy ją konstruktywnie przeżyć. Tegoroczna grupa była bardzo zaangażowana i świadoma swoich mechanizmów. Nawet najbardziej skryte osoby podzieliły się z nami osobistymi przeżyciami, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni (a przy okazji niesamowicie dumni!). 

Zajęcia z rozwoju emocjonalnego prowadziła nasza niezastąpiona psychopedagożka – Matylda Przybylska, z kolei na pływalni (zarówno nad techniką i jak kondycją) z uczestnikami pracowała trenerka Katarzyna Węgier. Dziewczyny stworzyły niesamowity team, który chyba we wszystkich wzbudził pozytywne E-moc-JE!


Shopping Basket