>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Academy of Hasten - nauka pływania dla dzieci i dorosłych Warszawa - pływackie atrakcje - Pływackie Mikołajki z Hasten 03

Podsumowanie Pływackich Mikołajek z Hasten 2022

Co to było za wydarzenie! Nam emocje dopiero opadają!

Każdy czeka na Świętego Mikołaja (zwłaszcza dziś), on zawsze w okresie grudniowym jest wyjątkowo mocno zapracowany, ale znalazł czas żeby być również z nami na kolejnych Pływackich Mikołajkach z Hasten.

Magia Świąt już trwa! I było to widać podczas naszego cyklicznego eventu.

W minioną niedzielę na pływalni CRS przy ul. Lindego 20 na słupkach startowych stanęła rekordowa liczba 215 małych i dużych pływaczek i pływaków, którzy rywalizowali w czterech wyścigach indywidualnych oraz w tradycyjnej, niesamowicie klimatycznej sztafecie rodzinnej 2x25m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal uczestnictwa oraz Hastenowy gadżet w postaci kubka lub skarpetek. Najlepsze trzy osoby na każdym dystansie w każdej kategorii wiekowej otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a najszybsze sztafety otrzymały zaprojektowane specjalnie na tę okazję puchary.

Podobnie jak przed rokiem, do boju rozgrzewała nas muzyka od Bajlando Music, a o efekty świetlne i dymne zadbali FranzAudio! W roli konferansjera, po raz kolejny, świetnie sprawdził się nasz niezastąpiony trener Janek! A nad bezpieczeństwem naszych uczestników czuwali All4Livee Med.

Swoją obecnością zaszczycił nas również burmistrz Dzielnicy Bielany – Pan Grzegorz Pietruczuk, który miło zaskoczył nas pozytywnymi słowami na temat organizowanych przez nas eventów, Włodzimierz Piątkowski – zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany oraz Aleksandra Szymańczyk – Radna Dzielnicy Bielany, która dekorowała zwycięzców.

Podobnie jak przed rokiem podczas zawodów odbyła się zbiórka charytatywna na turnusy rehabilitacyjne i ogólnorozojowe dla 4-letniej Lenki Matysik. Dziewczynka cierpi na rzadkie schorzenie duplikacji i trisomii chromosomu 6p oraz zespół Axenfelda. Datki były zbierane przez Hastenowych wolontariuszy do specjalnie oznaczonych puszek oraz na konto, dzięki Wam udało nam się zebrać ponad 2000 zł na jej leczenie. Cały czas możecie pomagać i  wpłacać pieniądze oraz przekazać 1% podatku. Szczegóły do płatności znajdziecie na stronie Fundacji Serca dla maluszka.

Podczas tegorocznych Pływackich Mikołajek z Hasten poprawiono aż 15 naszych rekordów – aktualną tabelę znajdziecie tutaj. Serdecznie gratulujemy wyników!

Przy organizacji tego eventu na miejscu pracowało niespełna 50 pracowników i wolontariuszy, w tym sędziowie Polskiego Związku Pływackiego! To pierwsze tak duże zawody zorganizowane przez Academy of Hasten Hasten!

Nasze serca się radują, a zapał jest coraz większy, dlatego po cichu liczymy, że kolejne nasze eventy będą jeszcze bardziej rekordowe.

Ogromne podziękowania należą się Urzędowi Dzielnicy Bielany, który współfinansował imprezę oraz CRS Bielany za wsparcie podczas tak dużego eventu.

To wszystko nie udałoby się nam również bez Was! Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie, obiecujemy że będziemy się ciągle doskonalić! Jesteście najlepsi!

Będziemy bardzo zobowiązani, jeśli ocenicie naszą szkołę na Google Maps.

Wyniki

Pobierz

Fotorelacja

Przeglądaj

Shopping Basket