>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Podsumowanie pływackiego obozu na Cyprze

W dniach 19-26 kwietnia mieliśmy okazję przeżyć niesamowitą przygodę na Cyprze. Większość uczestników naszego obozu doskonaliło swoje umiejętności pływackie oraz triathlonowe. Nasz wyjazd przeznaczony był również dla rodzin, które także uczestniczyły w zajęciach i nawet najmłodsi mogli aktywnie spędzać z nami czas.

Hotel Park Beach w Limassol położony przy samym morzu oferował dostęp do otwartego basenu olimpijskiego i był przeznaczony do treningów w wodzie jak i na lądzie. Profesjonalna i doświadczona kadra indywidualnie dopasowywała rodzaj i intensywność prowadzonych zajęć. Nie zabrakło ćwiczeń rozciągających oraz ogólnorozwojowych. Uczestnicy obozu mieli przyjemność uczestniczyć przez 3 dni w treningach rowerowych po pięknych miejscach Cypru. Pierwszego dnia zrobiliśmy objazd po Cyprze, drugiego dnia nie zabrakło siły na rowerze w postaci podjazdów (oczywiście wiatr nam tego nie ułatwił 😅). Trzeba było zakończyć mocno 3 dzień rowerowy, dlatego pojechaliśmy do Zatoki Afrodyty, nie obeszło się bez podjazdów i pięknych widoków. Łącznie zrobiliśmy 172km.

Na obozie skupiliśmy się na ćwiczeniach technicznych, szybkościowy i oddechowych.  Wykonaliśmy nagrywanie w wodzie, oraz opisaliśmy błędy dla poprawienia jakości ich pływania🏊🏼‍♀️

Nie zabrakło aktywnego wypoczynku w formie spacerów na Promenadę i zwiedzania starego miasta Cypru. Oczywiście czas na opalanie również się znalazł 😁

Na pewno wrócimy do tego miejsca, ze względu na super obiekt do treningów oraz niesamowite otoczenie i urokliwe miejsca.

Rodzinna, ciepła atmosfera, którą wszyscy wspólnie stworzyliśmy sprawiła, że wyjazd pozostanie długo w naszej pamięci i już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy! ☺️ A ta odbędzie się już w przyszłym roku, na przełomie marca i kwietnia. Chętnych zapraszamy już dziś do zapisania się na listę zainteresowanych!

 

Shopping Basket