>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - Hawajski Dzień Dziecka 2024 Bielany - 03

Podsumowanie Dnia Dziecka 2024 na Bielanach

W dniu 9 czerwca 2024 r. na Bielanach zorganizowaliśmy niezapomniane zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka we współpracy z Centrum Rekreacji i Sportu m.st. Warszawy Dzielnicy Bielany. Wydarzenie to zachęcało aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży oraz ich rodziców.
W zawodach łącznie wzięło udział niespełna 90 osób, rywalizując w różnych kategoriach wiekowych, od najmłodszych uczestników w wieku 7-8 lat, po najstarszych w kategorii Open. Zawody były przeprowadzane pod nadzorem sędziów Polskiego Związku Pływackiego. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy pakiet startowy, a najlepsze trzy osoby w każdej kategorii zostały nagrodzone medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Trzy najlepsze sztafety rodzinne i przyjacielskie otrzymały okolicznościowe puchary oraz niespodzianki!

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie, a szczególnie Urzędowi Dzielnicy Bielany za współfinansowanie imprezy oraz medykom, którzy czuwali nad Naszym bezpieczeństwem.
To wszystko nie udałoby się nam również bez Was! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, obiecujemy, że będziemy się ciągle doskonalić.
Coraz mniej czasu zostało do wakacji, które również warto spędzić aktywnie! Dla tych, którzy jeszcze się nie zapisali na nasze półkolonie, kursy intensywne i obozy serdecznie zapraszamy. Dziękujemy jeszcze raz za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne edycje naszych Hastenowych wydarzeń!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach Hasten!

Shopping Basket