>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - Hawajski Dzień Dziecka 2024 Mokotów - 03

Podsumowanie Dnia Dziecka 2024 na Mokotowie

W sobotę, 8 czerwca 2024 roku, przeżyliśmy wyjątkowy dzień w rodzinnej atmosferze, pełen sportowych emocji w hawajskim stylu! W dzisiejszym, zabieganym świecie łatwo zapomnieć o tym, co najważniejsze – wspólnie spędzonym czasie i aktywności fizycznej. Dzień Dziecka to idealna okazja, aby spędzić czas razem, aktywnie uczestnicząc w różnych wydarzeniach. To doskonały sposób na zacieśnienie więzi rodzinnych oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Na pływalni OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2a zorganizowaliśmy hawajskie zawody, w których wzięło udział około 70 małych i dużych pływaczek oraz pływaków. Zawody rozpoczęły się około godziny 16:00 weryfikacją zawodników oraz otwarciem wydarzenia przez Dyrektora obiektu OSiR Mokotów, Krzysztofa Rosińskiego, wraz z Elżbietą Iglewską, Kierowniczką Zespołu Sportu m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów. Po otworzeniu zawodów oraz tanecznej rozgrzewce zawodnicy rywalizowali w wyścigach indywidualnych, w tradycyjnej sztafecie rodzinnej 2x25m jak i nowej sztafecie przyjacielskiej 4x25m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz gadżet. Najlepsze trzy osoby na każdym dystansie w każdej kategorii wiekowej zdobyły medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a najszybsze sztafety otrzymały okolicznościowe puchary oraz nagrodę niespodziankę. Czasy wszystkich uczestników są dostępne pod tym linkiem.

Serdecznie gratulujemy wyników! Aktualne rekordy Hasten można sprawdzić w naszej tabeli.
Przy organizacji tego wydarzenia pracowało niespełna 30 pracowników i wolontariuszy, w tym sędziowie Polskiego Związku Pływackiego. Ogromne podziękowania należą się Urzędowi Dzielnicy Mokotów, który współfinansował imprezę oraz OSiR Mokotów za wsparcie. Dziękujemy również medykom za czuwanie nad Naszym bezpieczeństwem.
To wszystko nie udałoby się nam również bez Was! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, obiecujemy, że będziemy się ciągle doskonalić.
Coraz mniej czasu zostało do wakacji, które również warto spędzić aktywnie! Dla tych, którzy jeszcze się nie zapisali na nasze półkolonie, kursy intensywne i obozy serdecznie zapraszamy.  Dziękujemy jeszcze raz za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne edycje naszych Hastenowych wydarzeń!

Shopping Basket