>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - zawody pływackie - II Hastenowe Mistrzostwa Przedszkolaków - 10

Podsumowanie II Hastenowych Mistrzostw Przedszkolaków

W dniu 24.05.2024 r. zorganizowaliśmy II Hastenowe Mistrzostwa Przedszkolaków, które przyniosły mnóstwo radości i sportowych emocji najmłodszym uczestnikom oraz ich rodzicom! Zawody miały miejsce na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conrada 6 i zgromadziły dzieci z kilku warszawskich placówek przedszkolnych:

  • Happy Kids Academy przy ul. Postępu 4,
  • Happy Kids Academy przy ul. Jadźwingów 22 A,
  • Żłobek i Przedszkole Małe Śmieszki,
  • Żłobek i Przedszkole Baby Steps,
  • Przedszkole Akademia Uśmiechu,
  • Żłobek i Przedszkole Zielona Polana.

Rywalizacja odbywała się na dystansie 25 m dowolnie, przy czym dzieci mogły korzystać z desek do pływania lub makaronów. Na każdym torze obecny był trener w wodzie, co pozwoliło na większą swobodę i poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Zawody były podzielone na kategorie wiekowe, zgodnie z rocznikami 2017-2020 (oddzielnie chłopcy i dziewczynki).

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową czapkę, dyplom oraz ponczo, które wręczał wyjątkowy gość specjalny – Chase z Psiego Patrolu, ku ogromnej radości dzieci. Najlepsi pływacy ponadto otrzymali medale oraz dodatkowe dyplomy, które będą stanowić piękną pamiątkę tego wydarzenia.

Na zakończenie zawodów, jako organizator tego pływackiego wydarzenia, wyraziliśmy wdzięczność wszystkim placówkom za współpracę, wręczając im pamiątkowe statuetki. Dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie sportowych pasji najmłodszych!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolom za udział oraz rodzicom za wsparcie i dopingowanie swoich pociech. Dzięki Wam zawody przebiegły w przyjaznej i radosnej atmosferze, a dzieci mogły cieszyć się sportową rywalizacją i wspaniałą zabawą.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach, które odbędą się już 8 i 9 czerwca z okazji Dnia Dziecka.

Shopping Basket