Zimowe półkolonie dla dzieci i młodzieży Ferie zimowe Warszawa 2024

Zimowe atrakcje w sportowym stylu

Jako Academy of Hasten od kilku lat organizujemy dla dzieci i młodzieży zimowe półkolonie w Warszawie. Uważamy, że czas wolny można spędzić aktywnie i produktywnie, co jest szczególnie ważne dla młodych osób. Nasze sportowe półkolonie w czasie ferii zimowych z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Przygotowane przez nas zajęcia nauki i doskonalenia pływania, wycieczki do ciekawych miejsc oraz tematyczne zajęcia sprawiają, że żadne dziecko się nie nudzi!

Zimowe półkolonie 2024 z Hasten pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne ferie zimowe oraz nauczyć się nowych rzeczy! W ostatnich latach w naszych półkoloniach wzięło udział ponad 1500 dzieci!

Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego wszystkie nasze zimowe półkolonie są organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszane do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Zimowe półkolonie na Bielanach

Zimowe półkolonie na Wilanowie

Zimowe półkolonie na Mokotowie

Ferie zimowe nie oznaczają, że wstrzymujemy zajęcia pływania – wręcz przeciwnie! Wychodząc na przeciw, organizujemy kursy pływania, podczas których można szybciej doskonalić swoje pływackie zdolności.

3-dniowe kursy pływania i warsztaty stylowe

Chcesz jako pierwszy/a dowiedzieć się o naszych zimowych półkoloniach? Zostaw nam swój nr telefonu, a otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do tegorocznej oferty!