Nauka pływania dla dzieci Warszawa

Academy of Hasten, czyli Szkoła Nauki Pływania Hasten w Warszawie pragnie zaprezentować Państwu niezwykle bogatą ofertę dedykowaną najmłodszym. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, w tym również Mistrzów Polski w pływaniu. Współpracujemy z najlepszymi z najlepszych, dzięki czemu dzieci mają zapewnioną odpowiednią opiekę przez cały czas trwania kursu.

Szybkie efekty wdrażanych przez nas rozwiązań są wynikiem stosowania najnowszych metod treningowych. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że dziecko szybko oswaja się z wodą, a następnie przyswaja sobie prawidłowe odruchy – niezbędne przy nauce pływania. Każda technika doskonalona jest stopniowo, tak aby dziecko nie miało żadnych problemów z jej zrozumieniem i wyuczeniem ruchów. Na maluchów czekają następujące zajęcia:

Nauka pływania dla dzieci Warszawa

Nauka pływania dla dzieci Warszawa.2

Grupy dla dzieci:

  • H1 – zajęcia dedykowane początkującym, przeznaczone dla przedszkolaków w wieku 3-5 lat. Celem zajęć jest oswojenie się dziecka z wodą. Maluch przyswaja podstawy z rękawkami oraz makaronem;
  • H2 – zajęcia dedykowane początkującym, aczkolwiek oswojonym z wodą dzieciom w wieku 4-6 lat. Maluchy pływają z deską bądź samodzielnie (zależnie od umiejętności);
  • H3 – zajęcia dedykowane dzieciom od 6 lat. Przyswajanie podstaw pływania;
  • H3+ – Zajęcia dla dzieci w wieku 6 -7 lat, które wcześniej brały udział w szkoleniu H2
  • H4 – zajęcia dla dzieci oswojonych w wodą od 7 lat, potrafiących pływać zarówno ze sprzętem jak i bez niego;
  • H5 – zajęcia dla dzieci potrafiących pływać zarówno kraulem jak i grzbietem. Doskonalenie techniki;
  • H6 – zajęcia dla dzieci starszych, potrafiących pływać kraulem, grzbietem oraz „żabką”.
  • H6+ – Zajęcia dla dzieci 13-16lat – trening pływacki

Indywidualne podejście do każdego z dzieci sprawia, że te szybko i sprawnie przyswajają kolejne umiejętności. Dodatkowa motywacja w postaci klubowych „bonusów” sprawia, że maluchy chętniej się uczą i wkładają w swoją pracę wiele wysiłku i poświęcenia. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni ratownicy. Prowadzone przez nas zajęcia to nie tylko „nauka”, ale również doskonała zabawa.