Pływacki obóz dla dzieci i dorosłych
w Bydgoszczy

Pływackie atrakcje dla każdego

Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać nasz pływacki obóz dla dzieci i dorosłych:

a wszystko to w pływackiej, sportowej atmosferze Academy of Hasten!

AKTYWNOŚĆ

Nasz autorski program zapewnia ogromny postęp sportowy i pływacki w bardzo krótkim czasie

ROZWÓJ

Odpowiednio dobrane treningi oraz analiza pływania pomagają podnieść formę oraz zwiększyć efektywność treningów oraz skupić się na elementach na które na codzień nie ma czasu albo o nich się zapomina

PROFESJONALIZM

Trenerzy to doświadczone osoby, byli zawodnicy, którzy wiedzą jak podejść do zawodnika aby efekty treningów były widoczne gołym okiem w bardzo krótkim czasie

Listopad 2022

termin wyjazdu - dokładny termin zostanie podany w październiku

Centrum Rekreacji Astoria

Ośrodek sportowy

Hotel Zawisza

Baza noclegowa

dzieci od 8 r.ż. i dorośli

wiek uczestników

750 zł/os (dzieci) / 850 zł/os (dorośli)

cena

Własny lub Hastenowym Busem (+100 zł w obie strony)

transport

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Karolina Żarnowska

Trener grup PRO

Ośrodek sportowy

Centrum Rekreacji Astoria pełni funkcję sportowo-rekreacyjną otwartą pod koniec 2020r, co czyni ją najnowocześniejszą przestrzenią sportową w Polsce. W kompleksie o powierzchni użytkowej bliskiej 10 000 m2 znajduję się m.in. 10-torowy basen olimpijski o wymiarach 50 na 25 m, na którym zgodnie z przepisami FINA (Międzynarodowa Federacja Pływania) będą mogły odbywać się międzynarodowe zawody pływackie. Basen został wyposażony w ruchomy pomost, który dzieli go na dwie mniejsze części. W jednej z nich znajduję się ruchome dno, które pozwala na zmianę głębokości (od 0 do 210 cm) w dwóch strefach. Maksymalna głębokość basenu wynosi 6 m (na odcinku 12m), co umożliwia nurkom oraz ratownikom medycznym na odbywanie treningów.

W obiekcie funkcjonują ponadto: hala rozgrzewkowa, siłownia, szatnie, sale odnowy biologicznej, hangary na kajaki sportowe i rekreacyjne, magazyny na sprzęt.

Baza noclegowa

Baza noclegowa znajduje się w nowoczesnym, 3-gwiazdkowym Hotelu Zawisza. Przestronne pokoje 2-osobowe typu Komfort zapewniają wygodę podczas odpoczynku.

Wyżywienie

Na czas pobytu uczestnicy obozu mają zapewnione trzy posiłki dziennie serwowane w formie bufetu szwedzkiego w nowoczesnej i wszechstronnej sali restauracyjnej.