Poszukujemy Instruktorów/Trenerów pływania
Praca w Warszawie i Legionowie

Dołącz do naszego zespołu

Jako Academy of Hasten – Szkoła Pływania jesteśmy na warszawskim rynku od 2014 roku. Zaczynaliśmy na Bielanach, a w tej chwili prowadzimy zajęcia na 11 pływalniach w całej Warszawie. Zatrudniamy blisko 30 świetnych trenerów, wśród których jest wielu utytułowanych zawodników. Poza zajęciami na basenie organizujemy też obozy, półkolonie, zawody i wydarzenia rodzinne, budując społeczność zaangażowanych pływaków.

W związku z dynamicznym (naprawdę dynamicznym!) rozwojem poszukujemy osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu trenerów nauki i doskonalenia pływania.

Praca dla Trenera/Instruktora

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako trener, instruktor pływania, instruktor zajęć dla niemowląt, opiekun na półkoloniach czy obozach w Hasten – daj znać!

Stanowisko: trener, instruktor pływania, instruktor zajęć dla niemowląt, opiekun na półkoloniach i obozach

Gdzie: Warszawa: Bielany, Wilanów, Mokotów, Ochota, Wola, Legionowo, Śródmieście, Bemowo, Nieporęt

Szukamy nie tylko trenerów, ale osób, które razem z nami będą współtworzyć Hasten. W związku z tym ważne jest dla nas zaangażowanie i chęć włączania się w różne nasze inicjatywy poza basenowe. Poszukujemy osób elastycznych, ponieważ wciąż rośniemy i będziemy na pewno potrzebować ludzi na kolejnych basenach czy do obsługi wydarzeń i obozów.

Od kandydatów oczekujemy otwartości i kreatywności, które będą wspierać rozwój szkoły.

Zgłoszenia z krótkim opisem sylwetki przyjmujemy pod mailem: