Promocje na zajęcia nauki i doskonalenie pływania w Warszawie

PROMOCJA

Do 50% rabatu na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy zapisie na cały semestr

Promocja dotyczy wybranych godzin i zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wybranych pływalniach. By skorzystać ze zniżki, należy wybrać promocyjne zajęcia, a następnie podczas zapisów wpisać kod zniżkowy przyporządkowany do danych zajęć. Promocja jest ograniczona czasowo i kończy się 31 maja 2024 lub w momencie wykorzystania puli rabatów.

Do końca promocji pozostało

dni

PROMOCJA

Pierwsze zajęcia dla niemowląt gratis przy zapisie na cały cykl

Promocja dotyczy wybranych godzin i zajęć dla niemowląt na wybranych pływalniach. By skorzystać ze zniżki, należy wybrać promocyjne zajęcia. Promocja jest ograniczona czasowo i kończy się 31 maja 2024 lub w momencie wykorzystania puli rabatów.

Do końca promocji pozostało

dni
uczestników rocznie
0 +
wykwalifikowanych trenerów
0 +
lokalizacji basenów
0
lat doświadczenia
0

Umów się na zajęcia

Sprawdź grafik zajęć i sam dokonaj decyzji online

lub

Zadzwoń pod numer 600 729 807, a my pomożemy Ci w odpowiednim wyborze zajęć

lub

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacja Hasten, za pomocą środków komunikacji elektronicznej: informacji handlowych, marketingowych oraz dotyczących, działań promocyjnych prowadzonych obecnie bądź w przyszłości oraz na otrzymywanie ich za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie numer telefonu w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 ze zm.) oraz wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, przez Fundację Hasten, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 ze zm.)