Sportowe eventy

 

Sportowe wydarzenia dla całej rodziny

 

Dni Zdrowia dla firm

 

Wyobraźmy sobie firmę marzeń. Pracownicy są uśmiechnięci, wypoczęci, pełni energii, wykonują każde postawione przed nimi zadanie. Wykazują się własną inicjatywą, chętnie zostając po godzinach. Projekty są zawsze ukończone na czas, a każdy doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. U podnóża firmy idealnej tkwi pewien sekret: zdrowie. Nie mając problemów psychologiczno – ruchowych, jesteśmy znacznie bardziej wydajni, efektywni i zadowoleni ze swojej pracy. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę skrojoną na życzenie klienta.

Dni Zdrowia dla pracowników, to inwestycja w firmę, pracowników i pracodawcę. Zadbanie o zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną przyniesie efekty w przyszłości w postaci zwiększonej efektywności, integracji pracowników, skuteczności i zwiększonego zaangażowania w wykonywane obowiązki. Budowanie CSR firmy, poprawa jej wizerunku i relacji pracownik – pracodawca, to niewątpliwe plusy tej inwestycji.

Kondycja firmy, to kondycja szefa, by każde, postawione zadanie prowadziło na sam szczyt!

 

Co mógłby zyskać Państwa pracownik?

 • poprawa kondycji → zmniejszona absencja
 • lepsze samopoczucie → większa motywacja
 • zwiększenie poczucia relaksu i odpoczynku → zwiększona produktywność
 • zadowolenie z pracy → lojalność
 • integracja między pracownikami – miła atmosfera środowiska pracy

 

Co mogłaby zyskać Państwa firma?

 • pozytywny wizerunek firmy wspierającej pracowników
 • zadowoleni i wypoczęci pracownicy
 • prestiż – atrakcyjny pracodawca, dbający o swoją kadrę
 • budowanie więzi z firmą i poczucia tożsamości zawodowej
 • wpływ na rosnący CSR firmy
 • zdrowy pracownik = efektywny pracownik

Profilaktyka zdrowia, to coś, z czego powinniśmy zdawać sobie sprawę już od najmłodszych lat, by żyć dłużej, lepiej, bardziej intensywnie. Zdrowy pracownik, to wydajny pracownik, który swoje środowisko pracy będzie traktował, jako naturalne do funkcjonowania jego organizmu. Dlatego tak ważne jest, by uświadamiać nas o wadach postawy, nieprawidłowościach diety oraz sposobu odżywiania, braku ruchu. Pracodawca dbający o swoich pracowników, to w rezultacie pracodawca zadowolony, budujący relacje  , indywidualnie i grupowo. Wzajemne korzyści wpływają na funkcjonowanie firmy i jej lepszą efektywność.

Wszystko zaczyna się od zdrowia. Wszystko zaczyna się od pracownika.

Zobacz przykładową ofertę:

 

Wyjazdy integracyjne dla firm

 

W jaki sposób jednocześnie zadbać o zdrowie pracowników oraz podnieść poziom zadowolenia z pracy – co w efekcie również powinno pozytywnie wpłynąć na wyniki firmy?

Jednym z rozwiązań może być inwestycja w profilaktykę zdrowotną, wzmacnianie nawyków zdrowego spędzania czasu oraz zwiększanie świadomości dietetycznej pracowników.

Takie cele można osiągnąć realizując program „Aktywnego Weekendu” zaproponowany przez Academy of HASTEN dla pracowników i firm – przy okazji, mile spędzając czas oraz wzmacniając zintegrowanie zespołu.

Osoby dbające o swoje zdrowie wykazują się większą produktywnością, koncentracją i wydajnością. Z kolei to sprawia, że firma dbająca o zdrowie swoich pracowników jest postrzegana, jako dobry pracodawca na rynku pracy.

CEL: Aktywny wypoczynek w połączeniu z integracją, jest gwarancją budowania zespołu wydajnych pracowników, którzy zrelaksowani, zbierają energię na kolejne, firmowe wyzwania.

 

REALIZOWANE ZAŁOŻENIA:

–  treningi wydolnościowo – rozciągające

– odnowa biologiczna

– profilaktyka zdrowia

– integracja, rozrywka

– aktywny wypoczynek

 

 

Jeśli chcesz, żebyśmy zorganizowały dla Ciebie niezwykłe wydarzenie/ trening / wyjazd i to, czego dusza zapragnie… zadzwoń! Jedyne co nas ogranicza to Twoja wyobraźnia 🙂