nauka plywania w Warszawie

Godziny zajęć:
pn.-nd. 06:00-22:00

telefon: 600 729 807

email: hasten@hasten.pl

Szkoła Pływania

Szkoła Pływania Hasten to miejsce dedykowane dzieciom, nastolatkom, młodzieży a także osobom dorosłym, wszystkim pragnącym nauczyć się pływać z uwzględnieniem prawidłowej (i bezpiecznej techniki). Pragniesz udoskonalić swoje umiejętności, przyswoić kolejne, a także… zrelaksować się po ciężkim dniu nauki bądź pracy? Szkoła Pływania Academy of Hasten to doskonałe miejsce, aby nabrać sił, wymodelować ciało, zgubić nadprogramowe kilogramy i… cieszyć się życiem.

Szkoła Pływania Hasten zaprasza na kompleksową naukę pływania z najlepszymi niezależnie od wieku i płci, bądź dolegliwości zdrowotnych. Współpraca z doświadczonymi instruktorami sprzyja nie tylko efektywnemu szkoleniu, ale również doskonaleniu pozyskanych wcześniej umiejętności. Mówi się, że naukę pływania powinno rozpocząć się już w dzieciństwie. Nie jest jednak niemożliwym nauczenie się nowych umiejętności w późniejszym wieku. Wykazujący się ogromną cierpliwością instruktorzy Szkoły Pływania Hasten z największą przyjemnością podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy różnorodne zajęcia pod okiem czujnych instruktorów – najlepszych z najlepszych w swoim fachu.