+48 797 889 929

Na obozie pływacko-sportowym dla dzieci i młodzieży skupimy się dostarczeniu niesamowitych wrażeń, nowych sportowych i pływackich umiejętności a także na rozwijaniu inteligencji emocjonalnej dzieci. Wesprzemy ich w procesie nazywania i przeżywania uczuć. Pokażemy im nowe sposoby radzenia sobie ze złością, smutkiem czy strachem. Wszystko po to, żeby na co dzień dzieci lepiej radziły sobie w relacjach z równieśnikami oraz poprzez właściwą identyfikację emocji potrafiły zadbać o swoje potrzeby.

Atrakcje dla każdego!

Poznaj 11 powodów, dla których warto wybrać nasz wakacyjny obóz sportowo-rozwojowy dla dzieci i młodzieży:

 • codzienne,godzinne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania na różnych poziomach zaawansowania
 • warsztaty stymulujące rozwój inteligencji emocjonalnej prowadzone przez ekspertkę rozwoju dzieci – 2x45min dziennie
 • kajaki
 • rowerki wodne
 • plażowanie
 • relaksacja
 • tenis
 • codziennie treningi ogólnorozwojowe
 • gry i zabawy ruchowe
 • wieczorki z planszówkami
 • zawody sportowe – Hastenowa Colorowa Olimpiada z oprawą muzyczką i proszkami Holi

Dodatkowo NOWOŚĆ

✔ spotkanie z rodzicami przed obozem w celu przedstawienia szczegółów programu obozu
✔ spotkanie z rodzicami po obozie aby przedstawić pracę, która została wykonana wraz z osiągnięciami oraz przedstawienie planu dalszej współpracy w domu

a wszystko to w rodzinnej i wspierającej atmosferze Academy of Hasten!

Plan dnia

7:40 – pobudka

8:00 – jak się dziś czujesz? Mantry, praca z oddechem

8:20 – śniadanie

9:00 – blok zajęć porannych

13:00 – obiad

14:00 – przerwa poobiednia

15:30 – blok zajęć popołudniowych

18:30 – kolacja

19:30 – podsumowanie dnia , praktyka wdzięczności

20:30 – gry planszowe, zabawy integracyjne

Nocleg i otoczenieBaza noclegowa

Bazą noclegową jest Hotel Tatar znajdujący się zaledwie kilka kroków od centrum Rawy Mazowieckiej nad zalewem Tatar – uznawanym za jeden z piękniejszych w Polsce. To doskonałe miejsce aktywnego wypoczynku, w którym rekreacja i natura zgodnie łączą się w jedno. Obiekt Tatar wraz z kompleksem sportowym zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby przybywających aktywnych gości. Bogate zaplecze sportowe świetnie sprawdza się podczas treningów, rozgrywek, obozów i zgrupowań, a to wszystko w otoczeniu piękna przyrody zapewnia pełen komfort w przygotowaniach sportowców do osiągania kolejnych sukcesów! Kilka metrów dalej znajduje się kryta pływalnia.

Wyżywienie

Na każdego z uczestników czekają 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja; oferujące zróżnicowane i zdrowe dania. Istnieje także możliwość skomponowania posiłków pod różne diety dzieci np. bezglutenowa, bez glutaminianu sodu oraz wszelkich innych wymogów dotyczących jedzenia (w tym alergie) – wymaga to wcześniejszego powiadomienia.

7-14.08.2022

Czas trwania wyjazdu

2500 2200 zł/os

Cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa, 100 zł rabatu na zapis na dwa i więcej obozów

10-17 lat

Wiek uczestników (z podziałem na 2 grupy wiekowe: 10-13 / 14-17)

autokar (Warszawa-Rawa Mazowiecka)

Transport - istnieje możliwość własnego transportu z każdego miejsca Polski – wówczas indywidualnie obniżamy cenę za obóz

Bon 500+

Honorujemy turystyczny bon

Wychowawcy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Katarzyna Węgier

trener

Z pływaniem jest związana od 5. roku życia, uczestniczka Mistrzostw Polski w pływaniu oraz Akademickich Mistrzostw Polski, wielokrotna mistrzyni województwa lubelskiego oraz Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego, medalistka Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym. Z wykształcenia inżynier biomedyczny, instruktorka pływania od 2015 roku, ratowniczka WOPR, sternik motorowodny. Ukończyła kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Całe życie związana z wodą, posiada wiedzę i kompetencje potrzebne w pracy zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.


Anna Radecka

trener

Studentka na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Swoją przygodę z pływaniem rozpoczęła w wieku 8 lat jako zawodniczka klubu pływackiego ,,Barakuda”w Starachowicach. Wielokrotna mistrzyni i medalistka województwa świętokrzyskiego w pływaniu a także mistrzyni Polski w trójboju siłowym. Instruktorka pływania, ratownik wodny, oraz ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.


Matylda Przybylska

prowadząca warsztaty rozwojowe

Trenerka edukacyjna, rekruterka, psychopedagożka kreatywności. Prowadząca kursy z efektywnej nauki i czytania. Współautorka warsztatów z elementami bajkoterapii, muzykoterapii i arteterapii. Organizatorka i prowadząca treningi dotyczące rozwijania inteligencji emocjonalnej, a także szkolenia stymulujące umiejętności miękkie wspierające komunikację, współpracę i integrację.