Letni obóz sportowo-rozwojowy e-MOC-JA dla dzieci i młodzieży w Gdyni
Wakacje 2023

Ta oferta dotyczy obozu zorganizowanego w 2023 roku.

AKTYWNOŚĆ

Nasz autorski program zapewnia doskonałą zabawę i odpowiednią dawkę ruchu dla naszych podopiecznych

ROZWÓJ

Codzienne warsztaty pomogą budować nowe relacje, a także rozwinąć swoje kompetencje społeczne i komunikacyjne

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Wszystkie nasze obozy i półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, zaś wychowawcy są doświadczonymi pracownikami Academy of Hasten, którzy ukończyli wymagane kursy i szkolenia do opieki nad dziećmi

Edukacja poprzez zabawę

Czy ważny jest dla Ciebie prawidłowy rozwój dziecka zarówno fizyczny jak i psychiczny?

Czy ważne jest dla Ciebie, aby Twoje dziecko potrafiło otwarcie nazywać swoje uczucia i konstruktywnie je przeżywać, tak aby nie krzywdziło siebie ani innych?

Na tym ogólnorozwojowym sportowym obozie dla dzieci i młodzieży skupimy się na wspomaganiu rozwoju inteligencji emocjonalnej dzieci. Wesprzemy ich w procesie nazywania i przeżywania uczuć. Pokażemy im nowe sposoby radzenia sobie ze złością, smutkiem czy strachem.
Wszystko po to, żeby w przyszłości lepiej radziły sobie w relacjach osobistych i zawodowych oraz poprzez właściwą identyfikację emocji potrafiły zadbać o swoje potrzeby.

A to wszystko w otoczeniu dużej dawki ruchu, zabawy, sportowych emocji oraz niesamowitych wakacyjnych wrażeń!

Wakacyjne atrakcje dla każdego

Poznaj aż 14 powodów, dla których warto wybrać nasz sportowo-rozwojowy obóz dla dzieci i młodzieży w Gdyni:

…a wszystko to w rodzinnej i wspierającej atmosferze Academy of Hasten!

W ciągu dnia odbywać się będą 2 bloki zajęć po 45 minut z zakresu kompetencji miękkich z Matyldą. Ilość i czas trwania zajęć jest podyktowany faktem, iż poruszane na nich tematy będą dla dzieci nowe, czasem nawet trudne. Potrzebny jest czas, aby mogły z nimi pobyć i się oswoić, według badań to odpowiednia ilość czasu zarówno dla dziecka, aby utrzymać uwagę i skupienie. Spotkania będą prowadzone w przyjaznej formie zabaw, zajęć kreatywnych i szczerych rozmów z dziećmi.

Dodatkowo NOWOŚĆ:

11-19.07.2023

Czas trwania wyjazdu

2150 zł

Cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa

8-16 lat

wiek uczestników

20 uczestników + 2 opiekunów

liczebność grupy

Szkoła Przystani Sportu

Baza noclegowa

pociąg (Warszawa-Gdynia)

Transport - istnieje możliwość własnego transportu z każdego miejsca Polski – wówczas obniżamy cenę za obóz o 100zł

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Ola Nowacka

Trenerka i koordynatorka obozów i półkolonii

Niestety miejsca na ten obóz już się skończyły. Zapraszamy na zapisy na letni obóz w Sportowej Osadzie!

Baza noclegowa

Baza noclegowa jest organizowana zgodnie ze standardami obozów przez Przystań Sportu i znajduje się w szkole, w salach szkolnych z nowym wyposażeniem (w każdej sali nowe łóżka, pościele oraz szafki). Obok sal znajdują się łazienki z prysznicami.

Ponadto ośrodek dysponuje bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych.

Wyżywienie

Na każdego z uczestników czekają 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – oferujemy zróżnicowane i zdrowe dania. Istnieje także możliwość skomponowania posiłków pod różne diety dzieci np. bezglutenowa, alergie – wymaga to wcześniejszego powiadomienia.

Otoczenie

Baza zlokalizowana jest kilka kilometrów od centrum Gdyni w spokojnej okolicy. W bliskim otoczeniu szkoły znajdują się tereny zielone i las – idealne do organizacji treningów terenowych czy spacerów.

Wychowacy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Monika Miernik

Trenerka

Studentka Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Z pływaniem związana od 6. roku życia w jednej z żoliborskich szkółek. Początkowo była to forma rehabilitacji, która z czasem przerodziła się w pasję. W przyszłości chciałaby to połączyć i wykorzystywać wodę jako formę terapii oraz zarażać innych pasją do pływania. Lubi nabywać nowe umiejętności, a także przekazywać innym zdobytą dotychczas wiedze. Nie straszna jej praca zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Stawia na ciągły rozwój i nie boi się nowych wyzwań. Prywatnie uwielbia podróże oraz żeglarstwo. Chciałaby pracować na statku i opłynąć świat.

Matylda Przybylska

Psychopedagożka kreatywności, trenerka

Autorka programu rozwijania inteligencji emocjonalnej „O emocjach” oraz prowadząca szkolenia stymulujące kompetencje miękkie wspierające komunikację, współpracę i integrację. Największą satysfakcję w pracy zawodowej sprawia jej obserwowanie procesu rozwoju podopiecznych oraz osiąganych przez nich efektów i sukcesów.

Ania Bartoszyńska

Trenerka

Magister kierunku sport na warszawskim AWF. Pływa od 4. roku życia, przez 10 lat była związana z klubem „Wodnik” Włocławek. Ukończyła specjalizację instruktorską, w tym trenera przygotowania motorycznego. Jest również ratowniczką WOPR. Jako zawodniczka UKP „Wodnik” Włocławek zdobyła wiele medali oraz wyróżnień na poziomie wojewódzkim. Jej największy sukces to 14. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów na 100 metrów stylem grzbietowym. Uwielbia pracę z zawodnikami, docenia ich niezwykłe zaangażowanie w treningi, a efekty ich ciężkiej pracy widać podczas testów semestralnych oraz poprzez osiągnięcia na zawodach. Do każdego zawodnika podchodzi indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach, by nikt nie odstawał od grupy.

Tak bawiliśmy się i wypoczywaliśmy na poprzednich obozach

Niestety miejsca na ten obóz już się skończyły. Zapraszamy na zapisy na letni obóz w Sportowej Osadzie!

Dodatkowe informacje

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.