Letni obóz sportowo-rozwojowy dla dzieci i młodzieży Obudź w sobie olbrzyma kreatywności w Sportowej Osadzie
Wakacje 2023

Ta oferta dotyczy obozu zorganizowanego w 2023 roku.

AKTYWNOŚĆ

Nasz autorski program zapewnia doskonałą zabawę i odpowiednią dawkę ruchu dla naszych podopiecznych

ROZWÓJ

Codzienne warsztaty pomogą budować nowe relacje, a także rozwinąć swoje kompetencje społeczne i komunikacyjne

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Wszystkie nasze obozy i półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, zaś wychowawcy są doświadczonymi pracownikami Academy of Hasten, którzy ukończyli wymagane kursy i szkolenia do opieki nad dziećmi

Edukacja poprzez zabawę

Złości Cię schematyczność szkoły i jej tradycyjne metody nauczania? Masz poczucie, że Twoje dziecko ma niewykorzystany potencjał, który czeka aż ktoś go odkryje? A może martwi Cię, że Twoje dziecko nie potrafi samo dojść do rozwiązania problemu lub wymyśleć sobie zabawę?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK – zapraszamy Twoją pociechę na sportowy obóz dla dzieci i młodzieży Obudź w sobie olbrzyma kreatywności, z którego Twoje dziecko wróci z głową pełną twórczych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań.

A to wszystko w otoczeniu dużej dawki ruchu, nowych sportowych umiejętności i emocji!

Wakacyjne atrakcje dla każdego

Poznaj 10 powodów, dla których warto wybrać nasz sportowo-rozwojowy obóz dla dzieci i młodzieży w Sportowej Osadzie:

…a wszystko to w rodzinnej i wspierającej atmosferze Academy of Hasten!

W ciągu dnia odbywać się będą 2 bloki po 45 minut z zakresu kompetencji miękkich z Matyldą. Ilość i czas trwania zajęć jest podyktowany faktem, iż poruszane na nich tematy będą dla dzieci nowe, czasem nawet trudne. Potrzebny jest czas, aby mogły z nimi pobyć i się oswoić, według badań to odpowiednia ilość czasu zarówno dla dziecka, aby utrzymać uwagę i skupienie.

Dodatkowo NOWOŚĆ:

26-31.08.2023

Czas trwania wyjazdu

1899 zł

Cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa

6-16 lat

wiek uczestników

18 uczestników + 2 opiekunów

liczebność grupy

Ośrodek SPORTOWA OSADA

Baza noclegowa

autokar (Warszawa-Strumiany k. Sieradza)

Transport - istnieje możliwość własnego transportu z każdego miejsca Polski – wówczas obniżamy cenę za obóz o 100zł

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Ola Nowacka

Trenerka i koordynatorka obozów i półkolonii

Niestety miejsca na ten obóz już się skończyły. Zapraszamy na zapisy na letni obóz w Sportowej Osadzie!

Baza noclegowa

Jest nią Ośrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA, który położony jest na atrakcyjnym, bardzo dużym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Nasza baza noclegowa to 324 miejsca w trzech, położonych obok siebie pawilonach, w pokojach 3-osobowych oraz pokojach 6-osobowych (2+4, z łóżkiem piętrowym). Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

Wyżywienie

Na każdego z uczestników czekają 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – oferujemy zróżnicowane i zdrowe dania. Istnieje także możliwość skomponowania posiłków pod różne diety dzieci np. bezglutenowa, alergie – wymaga to wcześniejszego powiadomienia.

Otoczenie

Burzenin to niewielka miejscowość turystyczna położona w województwie łódzkim, nieopodal Sieradza. Atrakcyjne położenie na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki pozwala naszym Gościom na delektowanie się niepowtarzalnymi krajobrazami i wspaniałym klimatem.

Wychowacy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Adrianna Niewiadomska

Trenerka

Trenerka Hasten od października 2019 roku, pracuje jako instruktor pływania od 2018 roku. Trenowała pływanie przez 12 lat w klubie UKS GOS Raszyn. Najlepiej czuła się na dystansach sprinterskich, na których odnosiła wiele sukcesów. Jej największym osiągnięciem jest Mistrzostwo Polski na dystansie 100 metrów stylem dowolnym i półfinał Igrzysk Europejskich w Baku. Sport odgrywa bardzo dużą rolę w jej życiu – swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie: na siłowni, korcie tenisowym, boisku (trenowała również piłkę nożną przez 5 lat) czy na basenie. Jej największym marzeniem jest występ jej wychowanka na arenie międzynarodowej.

Matylda Przybylska

Psychopedagożka kreatywności, trenerka

Autorka programu rozwijania inteligencji emocjonalnej „O emocjach” oraz prowadząca szkolenia stymulujące kompetencje miękkie wspierające komunikację, współpracę i integrację. Największą satysfakcję w pracy zawodowej sprawia jej obserwowanie procesu rozwoju podopiecznych oraz osiąganych przez nich efektów i sukcesów.

Tak bawiliśmy się i wypoczywaliśmy na poprzednich obozach

Niestety miejsca na ten obóz już się skończyły. Zapraszamy na zapisy na letni obóz w Sportowej Osadzie!

Dodatkowe informacje

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.