+48 797 889 929

Masz poczucie, że Twoje dziecko ma niewykorzystany potencjał, który czeka aż ktoś go odkryje i pomoże mu się rozwinąć? My wierzymy w każdego i uczymy jak pokazać światu swoje SUPERmoce! A to wszystko dzieje się na naszym obozie windsurfingowo-sportowym dla dzieci i młodzieży! Obudź w sobie olbrzyma kreatywności, z którego Twoje dziecko wróci z masą wspaniałych wspomnień, nowych sportowych umiejętności, emocji, ale także głową pełną twórczych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań.

Atrakcje dla każdego!

Poznaj 12 powodów, dla których warto wybrać nasz wakacyjny obóz sportowo-rozwojowy dla dzieci i młodzieży:

 • 1,5h szkolenia windsurfingu dziennie na różnych poziomach zaawansowania
 • warsztat pływacki OPEN WATER z trenerami
 • pływanie na kajakach, supach, skimboardzie
 • codzienne gry zespołowe i treningi ogólnorozwojowe
 • zajęcia kreatywne
 • treningi twórczości pod okiem ekspertki rozwoju dziecięcego – 2x45min dziennie
 • warsztaty kreatywności
 • pływanie bananem
 • strzelanie z łuków
 • impreza hawajska na plaży
 • ognisko
 • zawody sportowe – Hastenowa Colorowa Olimpiada z oprawą muzyczką i proszkami Holi

Dodatkowo NOWOŚĆ

✔ spotkanie z rodzicami przed obozem w celu przedstawienia szczegółów programu obozu
✔ spotkanie z rodzicami po obozie aby przedstawić pracę, która została wykonana wraz z osiągnięciami oraz przedstawienie planu dalszej współpracy w domu

a wszystko to w rodzinnej i wspierającej atmosferze Academy of Hasten!

Plan dnia

7:40 – pobudka

8:00 – jak się dziś czujesz? Mantry, praca z oddechem

8:20 – śniadanie

9:00 – blok zajęć porannych

13:00 – obiad

14:00 – przerwa poobiednia

15:30 – blok zajęć popołudniowych

18:30 – kolacja

19:30 – podsumowanie dnia, praktyka wdzięczności

20:30 – gry planszowe, zabawy integracyjne

Nocleg i otoczenieBaza noclegowa

Baza noclegowa położona jest na południowo wschodnim brzegu jeziora Bukowo w miejscowości Gleźnowo w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Dąbki. Do dyspozycji są pokoje 5 os., 4 os, 3 os., 2 os. Wszystkie pokoje są z własnymi węzłami sanitarnymi. Cały obiekt jest ogrodzony, niedostępny dla osób z zewnątrz. Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych na ogrodzonym terenie ponad 3 ha z boiskiem do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej oraz dostępem do linii brzegowej jeziora, gdzie znajduje się baza sportów wodnych.

Wyżywienie

Każdy uczestnik otrzymuje trzy posiłki dziennie. Dodatkowo dla uczestników zapewniamy owoce i wodę.

Otoczenie

Jezioro Bukowo jest bezpośrednio połączone z Morzem Bałtyckim, a lokalizacja bazy jest optymalna pod względem warunków wiatrowych. Miejsce jest idealne dla zaawansowanych windsurferów oraz szlifujących swój warsztat. Jezioro oferuje miejsca płytkie idealne do treningu jak i głębokie, doskonałe do sesji dla doświadczonych windsurferów.

17-24.07.2022

Czas trwania wyjazdu

2500 2200 zł/os

Cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa, 100 zł rabatu na zapis na dwa i więcej obozów

11-17 lat

Wiek uczestników

pociąg (Warszawa-Słupno k. Dąbek) / Autokar (Słupno-Dąbki)

Transport - istnieje możliwość własnego transportu z każdego miejsca Polski – wówczas indywidualnie obniżamy cenę za obóz

Bon 500+

Honorujemy turystyczny bon

Wychowawcy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Michał Zajda

trener

Z pływaniem związany od 6. roku życia, a od ponad 10 lat pracuje jako trener pływania. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończył kurs instruktora pływania, trenera pływania, ratownika WOPR, żeglarza jachtowego, nurka Scuba Diver, sternika motorowodnego, kurs opiekuna i kierownika wycieczek, Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej. Dodatkowo ukończył kurs menadżerski, organizacji i zarządzania w kulturze fizycznej, odbył szkolenie na temat współpracy z rodzicami, szkolenie dla nauczycieli i instruktorów w ramach Euforya Fitness oraz szkolenie na temat pracy z dziećmi z zespołem Aspergera.


Ania Bartoszyńska

trener

Magister kierunku sport na warszawskim AWF. Pływa od 4. roku życia, przez 10 lat była związana z klubem „Wodnik” Włocławek. Ukończyła specjalizację instruktorską, w tym trenera przygotowania motorycznego. Jest również ratowniczką WOPR. Jako zawodniczka UKP „Wodnik” Włocławek zdobyła wiele medali oraz wyróżnień na poziomie wojewódzkim. Jej największy sukces to 14. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów na 100 metrów stylem grzbietowym.


Matylda Przybylska

prowadząca warsztaty rozwojowe

Trenerka edukacyjna, rekruterka, psychopedagożka kreatywności. Prowadząca kursy z efektywnej nauki i czytania. Współautorka warsztatów z elementami bajkoterapii, muzykoterapii i arteterapii. Organizatorka i prowadząca treningi dotyczące rozwijania inteligencji emocjonalnej, a także szkolenia stymulujące umiejętności miękkie wspierające komunikację, współpracę i integrację.