Letnie półkolonie dla dzieci i młodzieży
Warszawa Bielany 2024

6-12 lat

wiek uczestników

rabaty

-5% dla Hastenowiczów, -20zł dla rodzeństwa, -50zł na zapis na kolejny turnus

CRS Bielany ul. Lindego 20

miejsce zbiórki dzieci

autokar (Suntago/Julinek) / ZTM (muzeum/park)

transport

zupa + II danie (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)

wyżywienie

letnia czapka z daszkiem + hastenowy bidon

powitalny prezent dla każdego uczestnika

Jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko?

Intensywny 4-dniowy kurs pływania pozwoli początkującym dzieciom oswoić się z wodą i nabyć podstawowe umiejętności pływackie, a bardziej zaawansowani będą szlifować techniki pływania pod okiem doświadczonej kadry. Zajęcia są dopasowane do umiejętności dzieci. Pod koniec kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom z czasem uzyskanym na 25m stylem dowolnym.

Podczas nauki robotyki, dzieci starają się stworzyć określoną przez instruktora budowlę według własnego pomysłu. W trakcie zajęć budowania każdy opowiada o swoim projekcie. W dalszej części wprowadzamy pracę zespołową tak aby zintegrować uczniów. Staramy się unikać odwzorowywania budowli z komputera. Kopiowanie dla dzieci w tym wieku jest szkodliwe dla nauki i rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ważne jest pobudzenie intelektu i kreatywności, tak aby każdy mógł swój pomysł przekuć w rzeczywistość.

Zajęcia mające na celu rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej dzieci poprzez różnorodne ćwiczenia motoryczne i zabawy ruchowe.

Organizowane rozgrywki i aktywności, które promują współpracę, komunikację i budowanie drużynowego ducha.

Nieprzewidywalne i pełne emocji zadania i wyzwania, które angażują uczestników w dynamiczną zabawę oraz uczą współpracy, działania grupowego i dają namiastkę ducha rywalizacji.

Sesje skoncentrowane na odprężeniu i relaksie, pomagające dzieciom wyciszyć się i zregenerować siły po intensywnych aktywnościach.

Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie. Bez względu na pogodę za oknem, tu zawsze jest jasno i gorąco! Wśród setek tropikalnych roślin, do dyspozycji jest kilka basenów o łącznej powierzchni 2000m2 oraz 32 tematyczne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać osoby w każdym wieku. Dla najmłodszych uczestników przygotowano brodzik oraz wodne place zabaw!

Julinek Park to połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla dzieci i młodzieży. Na obszarze prawie 30 ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych poszukiwaczy przygód. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw!

  • Stacja Muzeum
  • Muzeum Azji i Pacyfiku
  • Muzeum Polin
  • Muzeum Geologiczne
  • Muzeum Olimpijskie

(w zależności od wybranego turnusu)

Zorganizowane wizyty w muzeach mają na celu poszerzenie wiedzy uczestników na różne tematy, od historii po naukę, oferując zarówno zwiedzanie z przewodnikiem, jak i warsztaty tematyczne. Każde muzeum prezentuje unikalną tematykę, która może być zależna od profilu instytucji, zapewniając edukacyjną i kulturową rozrywkę w przyjaznej i angażującej atmosferze.

Spokojne i relaksujące spacery po lesie, podczas których uczestnicy mają możliwość wyciszenia się i bliskiego kontaktu z naturą

Specjalne zajęcia, na których uczestnicy mają możliwość pogłębienia swoich umiejętności w zakresie twórczego wyrażania się poprzez kreatywne podejście do działań plastycznych m.in. prace z masy solnej, tworzenie gniotków, czy robienie rzeczy z filców (tematyka jest zależna od wybranego turnusu)

Zabawy na świeżym powietrzu, podczas których dzieci rozwiązują zagadki i wykonywują misje, zdobywając punkty i nagrody.

Swobodne zabawy i integracja na placach zabaw, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i spędzić czas na świeżym powietrzu

Wspólne wyjście do kina na film animowany lub rodzinny.

Previous slide
Next slide

Harmonogram półkolonii i plan dnia

Standardowy plan dnia (poniedziałek, wtorek, piątek)

8:00 – zbiórka dzieci
8:00-10:30 – I blok zajęć
10:30-10:45 – drugie śniadanie
10:45-12:45 – II blok zajęć
12:45-13:00 – obiad
13:00-15:00 – III blok zajęć
15:00-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:30 – odbiór dzieci

Plan dnia w dniu całodniowej wycieczki do Suntago (środa)

7:45 – zbiórka dzieci
7:45-16:45 – wycieczka wraz z drugim śniadaniem ok. 10:30-10:45 oraz obiadem ok. 12:45-13:00
16:45-17:00 – odbiór dzieci

Plan dnia w dniu dodatkowej wycieczki (czwartek)

8:00 – zbiórka dzieci
8:00-16:30 – wycieczka wraz z drugim śniadaniem ok. 10:30-10:45 oraz obiadem ok. 12:45-13:00
15:00-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:30 – odbiór dzieci

Program półkolonii może ulec zmianie. W przypadku niepogody, wycieczka do Julinka będzie przełożona na inny dzień tygodnia lub zastąpiona wycieczką do Suntago.

Wakacyjne atrakcje dla każdego

Zapraszamy na niezwykłe letnie półkolonie szkoły pływania Academy of Hasten! Przygotowaliśmy dla Was program pełen frajdy, nauki i rozrywki. Wakacyjna dawka frajdy w mieście już na Was czeka!

Standardowa cena:

1199 zł

PROMOCJA LAST MINUTE!

Turnus 4 (15-19.07.2024) tylko 999zł!

Oszczędzasz 200zł!

Podczas zapisu użyj kodu: LASTMINUTE

Najniższa cena z ost. 30 dni: 1199zł

ważne jeszcze przez

dni
godzin
Ten etap sprzedaży już się zakończył - dostępna jest nowa cena

Jesteś klubowiczem Hasten? Świetnie! Otrzymujesz dodatkowe 5% zniżki!

Dodatkowe rabaty: -20zł dla rodzeństwa, -50zł na zapis na kolejny turnus

Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na wybrane dni wraz z atrakcjami przewidzianymi w danych dniach. Zapisy na pojedyncze dni przyjmujemy mailowo na obozy@hasten.pl najpóźniej 2 dni przed wykupowanym dniem. Podczas zapisów na wybrane dni nie ma możliwości skorzystania z rabatów.
Cena za dzień bez całodniowej wycieczki: 299 zł
Cena za dzień z całodniową wycieczką do Suntago/Julinka: 349 zł

Dlaczego my?

Organizujemy półkolonie już od 9 lat, co sprawia, że jesteśmy doświadczoną i godną zaufania organizacją, która z pasją angażuje się w tworzenie wyjątkowych przeżyć dla Waszych dzieci. Podczas tego czasu w naszych półkoniach wzięło udział ponad 1500 dzieci, co świadczy o naszej renomie i zaufaniu, jakim nas obdarzacie. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Waszych dzieci to dla nas priorytet. Dlatego każda nasza półkolonia jest zgłoszona i zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty, co daje Wam pewność, że Wasze dzieci są w bezpiecznych rękach.

Rozwój

Naszą misją jest nieustanne doskonalenie naszego programu, by zapewnić Waszym pociechom niezapomniane chwile i rozwijanie wspaniałych pasji. Dzięki temu zapewniamy, że opieka nad dziećmi jest dostosowana do najnowszych osiągnięć naukowych, gwarantując rozwój intelektualny i emocjonalny Waszych pociech.

Profesjonalizm

Założycielka Hasten-Sonia Bochyńska-Knapik, kieruje naszą organizacją z pasją i zaangażowaniem. Dzięki jej doświadczeniu i wizji jesteśmy w stanie zapewnić Waszym dzieciom unikalne doświadczenia, rozwijając ich talenty i zainteresowania.

Dlatego właśnie MY! Bo kochamy to, co robimy, jesteśmy doświadczeni i dążymy do doskonałości, zapewniając Waszym dzieciom niezapomniane przeżycia i wszechstronny rozwój.

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Nasze trenerki chętnie odpowiedzą na Twoje pytania

We speak English also

Tak spędzaliśmy czas na poprzednich półkoloniach

Poznaj opinie rodziców

Organizujemy półkolonie i obozy już od wielu lat. Na naszych profilach w Google Maps znajdziesz opinie naszych zadowolonych klientów!

Informacje dodatkowe

Aby dany turnus się odbył, organizator zastrzega sobie udział minimum 10 osób.

Podczas danego turnusu, na zajęciach pływania każde dziecko będzie indywidualnie przypisane do danej grupy o określonym poziomie pływania.

Półkolonia jest organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszana do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.

WARUNKI REZYGNACJI:
Osoba zgłaszająca ma prawo odstąpić od niniejszej Umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem do 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W tym przypadku przysługuje pełny zwrot środków na konto bankowe rezerwującego.

W przypadku rezygnacji od 7 do 1 dnia przed wydarzeniem następuje pełny zwrot kosztów na konto rezerwującego na platformie lupposystem do późniejszego wykorzystania przez okres 6 miesięcy.

W przypadku rezygnacji w trakcie wydarzenia ze względu na choroby i inne zdarzenia, organizator nie zwraca środków.

Zwrot regulaminowych wpłat nastąpi w terminie 14 dni od dnia odstąpienia.

Osoba zgłaszająca może bez zgody Organizatora przenieść na osobę spełniającą warunki udziału w półkolonii wszystkie przysługujące mu z tytułu umowy uprawnienia, jeżeli jednocześnie osoba ta przejmuje wszystkie wynikające z tej umowy obowiązki. Dokonane przez Uczestnika wpłaty na poczet ceny imprezy zostaną mu zwrócone po dokonaniu odpowiedniej wpłaty na poczet tej ceny przez osobę wskazaną i po potrąceniu ewentualnej opłaty w przypadku wcześniejszego zgłoszenia ubezpieczenia.

Przeniesienie uprawnień i przejęcie obowiązków, o których mowa w ust. 7, jest skuteczne wobec Organizatora, jeżeli Osoba zgłaszająca zawiadomi go o tym w formie telefonicznej pod numerem: 600 729 807 lub mailowej na adres: obozy@hasten.pl w terminie do 48 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia”.

W przypadku braku takiej informacji lub przekazanie jej po w/w terminie uniemożliwiającym załatwienie niezbędnych formalności Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki z tego wynikłe, co może być równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.

Pełna treść regualminu dostepna jest w zakładce Dokumenty.​

Zapisy prowadzone są na platformie Lupposystem. Płatności obsługuje system Paynow mBanku obsługujący m.in. płatność Blikiem.

Paynow logo
Blik - logo