Ferie zimowe Warszawa Wilanów 2023
Półkolonie dla dzieci i młodzieży – pływanie, programowanie, zajęcia artystyczne

AKTYWNOŚĆ

Wychowawcy i trenerzy to doświadczone osoby, często byli sportowcy, wykształceni pedagodzy, którzy wiedzą jak podejść do dziecka, aby rozkochać w nim pasję do ruchu w jakiejkolwiek postaci.

ROZWÓJ

Odpowiednio ułożony harmonogram zapewni wszystko to co dziecko potrzebuje aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Zadbamy o sferę fizyczną , psychiczną i emocjonalną

PROFESJONALIZM

Od 8 lat organizujemy już dla Was z sukcesem półkolonie, w których wzięło udział ponad 1000 dzieci. Półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty.

Zimowe atrakcje dla każdego

Skorzystaj z wyjątkowych półkolonii w Warszawie, podczas których Twoje dziecko nauczy się podstaw programowania oraz weźmie udział w intensywnym kursie pływania. Półkolonie z Hasten pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne ferie zimowe oraz nauczyć się nowych rzeczy!

Poznaj 6 powodów, dla których warto wybrać nasze zimowe półkolonie na warszawskim Wilanowie:

a wszystko to w sportowej atmosferze Academy of Hasten!

13-17.02.2023/20-24.02.2023

2 terminy turnusów

1199 zł

cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa

zimowa czapka w edycji limitowanej

powitalny prezent dla każdego uczestnika

6-15 lat, możliwość udziału także od 5 r.ż.

wiek uczestników

20 dzieci; 1 wychowawca na 10 dzieci

liczebność grupy półkolonii

Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa La Fontaine przy ul. Wandy Rutkiewicz 2

miejsce zbiórki dzieci

Basen na ul. Gubinowskiej

miejsce odbioru dzieci

autokar

transport

II śniadanie, obiad: zupa + II danie, podwieczorek (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)

wyżywienie

honorujemy Bon Turystyczny

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Ola Nowacka

Trenerka i koordynatorka obozów i półkolonii

Współpraca z najlepszymi

Partnerem półkolonii jest Kids Coder Lab – szkoła programowania dla dzieci i młodzieży.

Harmonogram półkolonii i plan dnia

Standardowy plan dnia (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek)

8:30-8:45 – zbiórka dzieci
8:45-10:30 – nauka programowania
10:30-11:00 – drugie śniadanie
11:00-12:30 – zajęcia ruchowe na hali
13:15-14:00 – obiad
14:00-14:45 – zajęcia plastyczne/artystyczne
15:15-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:15-16:30 – odbiór dzieci

Plan dnia w dniu wycieczki (środa)

8:30-8:45 – zbiórka dzieci
8:45-16:15 – wycieczka (na miejscu drugie śniadanie ok. godz. 10:00 i obiad ok. godz. 13:00)
16:15-16:30 – odbiór dzieci

Program półkolonii może ulec zmianie.

Wycieczki w niezwykłe miejsca

W każdym turnusie organizujemy jedną, całodniową wycieczkę do wybranego miejsca

Suntago

turnus 13-17.02.2023

Tu każdy poczuje klimat tropików! Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie. Bez względu na pogodę za oknem, tu zawsze jest jasno i gorąco! Wśród setek tropikalnych roślin, do dyspozycji jest kilka basenów o łącznej powierzchni 2000m2 oraz 32 tematyczne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać osoby w każdym wieku. Dla najmłodszych uczestników przygotowano brodzik oraz wodne place zabaw!

Kino + Hangar 646

turnus 20-24.02.2023

Podczas tej wycieczki czekają 2 atrakcje. Pierwszą jest kinowy seans na bajkę dla dzieci w wieku od 6 lat. Następnie dzieci odwiedzą park trampolin Hangar 646 – miejsce, gdzie będą mogły bawić się pod opieką profesjonalnych animatorów i doświadczonych prowadzących zajęcia, którzy zadbają o bezpieczną zabawę.

Czego nauczy się Twoje dziecko na zimowych półkoloniach 2023?

Pływanie

Intensywny 4-dniowy kurs pływania pozwoli początkującym dzieciom oswoić się z wodą i nabyć podstawowe umiejętności pływackie, a bardziej zaawansowani będą szlifować techniki pływania pod okiem doświadczonej kadry. Zajęcia są dopasowane do umiejętności dzieci.

Zajęcia sportowe

Stawiamy na umiejętności motoryczne, aby dzieci rozwijały się ruchowo jak najlepiej. Bazujemy aktywności na grach i zabawach, do których przemycamy nutkę rywalizacji i ćwiczenia crossfitowe, jogowe oraz elementy innych dyscyplin sportowych.

Programowanie

Zajęcia z nauki programowania skupione będą wokół zimowych aktywności i zostaną podzielone na dwa moduły – warsztaty z robotyki i programowanie w Minecrafcie. Warsztaty z robotyki to NOWOŚĆ w ofercie półkolonii. Będziemy pracować z zestawami LEGO® Education SPIKE™. Wśród zimowych maszyn znajdą się: arktyczny pojazd, robot do gry w hokeja, narciarska kolejka linowa i stoisko z zimowymi przekąskami, które wprawimy w ruch używając elektronicznych części.
Podczas zajęć z programowania w Minecrafcie  uczestników czekają zupełnie nowe zadania. Stworzymy kreatywne światy i wykorzystamy bloczki programistyczne do budowy igloo, śnieżnej chaty, megabałwanów i zimowego królestwa.

Zajęcia artystyczne

Pozwalamy, by dzieci puściły wodzę fantazji i pokazały nam swoją duszę artysty! Zajęcia plastyczne pełnią ważną rolę w rozwoju dziecka. Uczą cierpliwości, precyzji i samodzielności. Pobudzaj fantazję i rozwijają wyobraźnię.

Tak spędzaliśmy czas na poprzednich półkoloniach

Aby dany turnus się odbył, organizator zastrzega sobie udział minimum 6 osób.

Podczas danego turnusu, na zajęciach pływania każde dziecko będzie indywidualnie przypisane do danej grupy o określonym poziomie pływania.

Możliwa jest rezygnacja z półkolonii do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku choroby poświadczonej zwolnieniem lekarskim niewykorzystana kwota jest zwracana w postaci vouchera do wykorzystania na zajęcia nauki pływania.

Półkolonia jest organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszana do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.