Zimowa dawka frajdy w mieście
Półkolonie dla dzieci i młodzieży - Warszawa Wilanów 2024

Zimowe atrakcje dla każdego

Zapraszamy na niezwykłe zimowe półkolonie szkoły pływania Academy of Hasten! Przygotowaliśmy dla Was program pełen frajdy, nauki i rozrywki, który rozgrzeje serca w mroźne dni. Zimowa dawka frajdy w mieście już na Was czeka!

Wcześniejszy zakup = niższa cena

Aktualna cena: 1299 zł

Cena ważna do końca soboty rozpoczynającej dany turnus. W niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie danego turnusu cena wynosi 1399 zł.

Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na wybrane dni wraz z atrakcjami przewidzianymi w danych dniach. Zapisy na pojedyncze dni przyjmujemy mailowo na obozy@hasten.pl najpóźniej 2 dni przed wykupowanym dniem.
Cena za dzień bez całodniowej wycieczki: 299 zł
Cena za dzień z całodniową wycieczką do Suntago: 349 zł

Dlaczego my?

Organizujemy półkolonie już od 8 lat, co sprawia, że jesteśmy doświadczoną i godną zaufania organizacją, która z pasją angażuje się w tworzenie wyjątkowych przeżyć dla Waszych dzieci. Podczas tego czasu w naszych półkoniach wzięło udział ponad 1500 dzieci, co świadczy o naszej renomie i zaufaniu, jakim nas obdarzacie. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Waszych dzieci to dla nas priorytet. Dlatego każda nasza półkolonia jest zgłoszona i zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty, co daje Wam pewność, że Wasze dzieci są w bezpiecznych rękach.

Rozwój

Naszą misją jest nieustanne doskonalenie naszego programu, by zapewnić Waszym pociechom niezapomniane chwile i rozwijanie wspaniałych pasji. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami pedagogicznymi, dlatego przed każdymi naszymi półkoloniami przeprowadzamy specjalne szkolenia dla naszej kadry pod okiem psychopedagożki Matyldy Przybylskiej. Dzięki temu zapewniamy, że opieka nad dziećmi jest dostosowana do najnowszych osiągnięć naukowych, gwarantując rozwój intelektualny i emocjonalny Waszych pociech.

Profesjonalizm

Założycielka Hasten-Sonia Bochyńska-Knapik, kieruje naszą organizacją z pasją i zaangażowaniem. Dzięki jej doświadczeniu i wizji jesteśmy w stanie zapewnić Waszym dzieciom unikalne doświadczenia, rozwijając ich talenty i zainteresowania.

Dlatego właśnie MY! Bo kochamy to, co robimy, jesteśmy doświadczeni i dążymy do doskonałości, zapewniając Waszym dzieciom niezapomniane przeżycia i wszechstronny rozwój.

Jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko?

To wszystko czeka na Was podczas półkolonii z Academy of Hasten! Dajemy dzieciom możliwość nauki pływania, rozwijania swoich pasji, kreatywności i zdobywania nowych umiejętności, a wszystko to w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Nie zwlekajcie z zapisami, liczba miejsc ograniczona! Zapiszcie swoje dziecko już teraz i dajcie mu wyjątkową zimową przygodę z Hasten.

Harmonogram półkolonii i plan dnia

Standardowy plan dnia (poniedziałek, wtorek, piątek)

7:45-8:00 – zbiórka dzieci
8:00-10:30 – I blok zajęć
10:30-10:45 – drugie śniadanie
10:45-12:45 – II blok zajęć
12:45-13:00 – obiad
13:00-15:00 – III blok zajęć
15:00-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:30 – odbiór dzieci

Plan dnia w dniu całodniowej wycieczki do Suntago (środa)

7:45 – zbiórka dzieci
7:45-16:30 – wycieczka wraz z drugim śniadaniem ok. 10:30-10:45 oraz obiadem ok. 12:45-13:00
16:30 – odbiór dzieci

Plan dnia w dniu dodatkowej wycieczki (czwartek)

7:45-8:00 – zbiórka dzieci
8:00-15:00 – wycieczka wraz z drugim śniadaniem ok. 10:30-10:45 oraz obiadem ok. 12:45-13:00
15:00-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:30 – odbiór dzieci

Program półkolonii może ulec zmianie.

15-19.01.2024/22-26.01.2024

2 terminy turnusów

1299 zł

koszt całkowity (wliczone przejazdy, wyżywienie oraz wszelkie bilety wstępu)

5% rabatu

zniżka dla klubowiczów

zimowa czapka w edycji limitowanej oraz dyplom z uzyskanym czasem na 25m stylem dowolnym

prezenty dla każdego uczestnika

6-12 lat

wiek uczestników

Szkoła Francuska La Fontaine, ul. Wandy Rutkiewicz 2

miejsce zbiórki dzieci

CRS ul. Gubinowska 28/30

miejsce odbioru dzieci

autokar (Suntago) / komunikacja miejska (kino+muzeum)

transport

zupa + II danie (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)

wyżywienie

Prezent dla każdego uczestnika - stylowa zimowa czapka!

Tak spędzaliśmy czas na poprzednich półkoloniach

A tak nas oceniają rodzice uczestników

Organizujemy półkolonie już od wielu lat. Na naszych profilach w Google Maps znajdziesz opinie naszych zadowolonych klientów!

Aby dany turnus się odbył, organizator zastrzega sobie udział minimum 10 osób.

Podczas danego turnusu, na zajęciach pływania każde dziecko będzie indywidualnie przypisane do danej grupy o określonym poziomie pływania.

Półkolonia jest organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszana do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.

WARUNKI REZYGNACJI:
Osoba zgłaszająca ma prawo odstąpić od niniejszej Umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem do 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W tym przypadku przysługuje pełny zwrot środków na konto bankowe rezerwującego.

W przypadku rezygnacji od 7 do 1 dnia przed wydarzeniem następuje pełny zwrot kosztów na konto rezerwującego na platformie lupposystem do późniejszego wykorzystania przez okres 6 miesięcy.

W przypadku rezygnacji w trakcie wydarzenia ze względu na choroby i inne zdarzenia, organizator nie zwraca środków.

Zwrot regulaminowych wpłat nastąpi w terminie 14 dni od dnia odstąpienia.

Osoba zgłaszająca może bez zgody Organizatora przenieść na osobę spełniającą warunki udziału w półkolonii wszystkie przysługujące mu z tytułu umowy uprawnienia, jeżeli jednocześnie osoba ta przejmuje wszystkie wynikające z tej umowy obowiązki. Dokonane przez Uczestnika wpłaty na poczet ceny imprezy zostaną mu zwrócone po dokonaniu odpowiedniej wpłaty na poczet tej ceny przez osobę wskazaną i po potrąceniu ewentualnej opłaty w przypadku wcześniejszego zgłoszenia ubezpieczenia.

Przeniesienie uprawnień i przejęcie obowiązków, o których mowa w ust. 7, jest skuteczne wobec Organizatora, jeżeli Osoba zgłaszająca zawiadomi go o tym w formie telefonicznej pod numerem: 600 729 807 lub mailowej na adres: obozy@hasten.pl w terminie do 48 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia”.

W przypadku braku takiej informacji lub przekazanie jej po w/w terminie uniemożliwiającym załatwienie niezbędnych formalności Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki z tego wynikłe, co może być równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.

Pełna treść regualminu dostepna jest w zakładce Dokumenty.​