Wakacyjny Camp Hasten:
Letnie Wodne Szaleństwo Dąbki 2024

30.06 - 8.07.2024

Czas trwania wyjazdu

13-17 lat

wiek uczestników

2800 zł

cena

Wind4You w Dąbkach

Lokalizacja Campu

PKP + autokar

Transport z i do Warszawy

Poznaj nasz Camp Hasten

Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka wyjątkowe wakacje pełne radości, sportowych emocji i fascynujących aktywności. Razem odkryjemy tajniki windsurfingu, doskonalenie umiejętności pływackich na Open Water, przeżyjemy ekscytujące przygody oraz uczestniczymy w rozmaitych atrakcjach sportowych i animacjach, a potwierdzeniem tego jest to, że co roku w nasze ręce trafia prawie 400 dzieci, którym zapewniamy wakacyjne przygody.

Zapisz swoje dziecko na letni obóz z Hasten i zapewnij mu nie tylko potężna dawkę sportu, ale także nowe przyjaźnie, emocje związane z wodnymi i lądowymi aktywnościami oraz niezapomniane wspomnienia. Hasten to miejsce dla pasjonatów wodnych przygód, a także dla tych, którzy chcą rozwijać się psychofizycznie w przyjaznej atmosferze.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, luźną atmosferę i harmonogram pełen aktywności.

U nas każde dziecko staje się bohaterem swojej przygody!

Na skróty

Cena

Wcześniejszy zakup = niższa cena

I etap sprzedaży: 14.02-10.03.2024 (sprzedaż zakończona)

2499 zł

II etap sprzedaży: 11.03-11.05.2024 (sprzedaż zakończona)

2650 zł

III etap sprzedaży: 12.05-7.07.2024 (aktualnie w sprzedaży)

2800 zł

ważne jeszcze przez

dni
Ten etap sprzedaży już się zakończył - dostępna jest nowa cena

Jesteś klubowiczem Hasten? Świetnie! Otrzymujesz dodatkowe 5% zniżki!

Dlaczego warto? Atrakcje i aktywności

Doświadcz niezwykłego wiatru na żagle podczas codziennych 1,5-godzinnych szkoleń windsurfingu, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci doskonałą zabawę i naukę w jednym.

Podejmij wyzwanie pływania w otwartych wodach pod okiem doświadczonych trenerów. Rozwijaj swoje umiejętności pływackie w naturalnym środowisku, ucząc się technik przetrwania i zdobywając nowe doświadczenia.

Eksploruj różnorodne wodne atrakcje, w tym kajaki, SUPy (stand-up paddleboard), i skimboard. Zanurz się w świat morskich emocji i zdobywaj nowe umiejętności na malowniczych wodach Dąbek.

Codziennie czekają na Ciebie emocjonujące gry zespołowe, które wzmacniają ducha drużyny. Dodatkowo, profesjonalni trenerzy poprowadzą treningi ogólnorozwojowe, sprawiając, że każdy dzień będzie pełen aktywności i radości.

Zadbaj o swoje ciało i umysł poprzez zajęcia pobudzające uważność i relaksacje. Naucz się skoncentrowanej, spokojnej obecności, aby czerpać pełnię radości z każdego momentu.

Zapewniamy dawkę śmiechu i adrenaliny podczas szalonego pływania bananem po wzbudzonych wodach. Niezapomniane chwile gwarantowane!

Sprawdź swoje umiejętności strzeleckie podczas zajęć z łuków, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Odkryj precyzję i kontrolę w tej unikalnej atrakcji.

Zakochaj się w tropikalnym klimacie podczas hawajskiej imprezy na plaży. Tropicana vibes, muzyka i zabawa – to wszystko, czego potrzebujesz na udany wieczór!

Podziel się opowieściami, śpiewem i smakołykami podczas ogniska na plaży. Magiczny moment wspólnoty i relaksu pod gwiazdami.

Przygotuj się na emocje sportowej rywalizacji w naszej unikalnej Colorowej Olimpiadzie Hasten. Proszki Holi, muzyka, rywalizacja i pełne radości zwycięstwo!

Zakończ każdy dzień przyjemnym wieczorem przygotujemy m.in emocjonujący wieczór filmowy lub planszówkową rywalizację w przyjaznej atmosferze.

Previous slide
Next slide

Duch obozu wakacyjnego i jego wartości

Rozumiemy, że zapisanie dziecka na obóz, zwłaszcza gdy nie zna jeszcze nikogo, może być źródłem obaw dla rodziców. W naszym Campie Hasten, pragniemy zniwelować te obawy, zapewniając komfortowe i przyjazne środowisko dla wszystkich uczestników.

Nasza misja to nie tylko dostarczenie niezapomnianej przygody, ale także stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której dzieci mogą swobodnie nawiązywać nowe znajomości. Organizujemy gry integracyjne, dzięki którym uczestnicy szybko się zbliżają.

W Młodzieżowym Campie Hasten stawiamy na transparentność i otwartość. Zespół pedagogiczny oraz instruktorski jest zawsze dostępny do rozmów z uczestnikami, słuchając ich potrzeb i pomagając w rozwiązywaniu wszelkich trudności.

Organizujemy różnorodne zajęcia integracyjne, które sprzyjają budowaniu więzi między uczestnikami. Wspólne aktywności, gry zespołowe i wyzwania sprawiają, że dzieci szybko się integrują, tworząc trwałe przyjaźnie.

Nasz obóz to jak mała wspólnota, gdzie każde dziecko znajdzie swoje miejsce. Podejmujemy wszelkie działania, aby uczestnicy czuli się akceptowani, doceniani i wspierani przez cały zespół obozowy.

Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać obaw i potrzeb uczestników. Zachęcamy do otwartej komunikacji, dzięki czemu dzieci czują się pewnie i wiedzą, że ich opinia jest dla nas ważna.

W naszym Campie Hasten kładziemy nacisk na wartości takie jak szacunek, zrozumienie i wsparcie. Dzięki temu każde dziecko czuje się akceptowane, nawet jeśli jest to ich pierwsze doświadczenie z obozowaniem

Edukacja poprzez zabawę

Zapisując dziecko na nasz Wakacyjny Camp Hasten, możesz być pewien, że troszczymy się o każdego uczestnika, tworząc atmosferę przyjazną dla nowych przyjaźni i niezapomnianych wspomnień. Zaufaj nam, a Twoje dziecko przeżyje nie tylko przygodę, ale także niesamowite doświadczenie integracyjne.

Podczas pobytu z nami, Twoje dziecko nie tylko odpocznie od telefonu i wirtualnego świata, ale także wzmocni odporność, odkryje nowe możliwości, rozwinie umiejętności komunikacyjne oraz spędzi mnóstwo czasu w bliskim kontakcie z naturą.

Dołącz do naszego Wakacyjnego Campu Hasten w Dąbkach i zanurz się w letnim wodnym szaleństwie!
Zapisz się już teraz na niezapomnianą przygodę.

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu - nasze trenerki chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie!

Baza noclegowa i wyżywienie

Baza noclegowa położona jest na południowo wschodnim brzegu jeziora Bukowo w miejscowości Gleźnowo w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Dąbki. Do dyspozycji są pokoje 2-5 os. Wszystkie pokoje są z własnymi węzłami sanitarnymi. Cały obiekt jest ogrodzony, niedostępny dla osób z zewnątrz. Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych na ogrodzonym terenie ponad 3 ha z boiskiem do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej oraz dostępem do linii brzegowej jeziora, gdzie znajduje się baza sportów wodnych.

Każdy uczestnik otrzymuje trzy posiłki dziennie. Posiłki mogą być dopasowane pod wytyczne. Dodatkowo dla uczestników zapewniamy owoce i wodę.

Jezioro Bukowo jest bezpośrednio połączone z Morzem Bałtyckim, a lokalizacja bazy jest optymalna pod względem warunków wiatrowych. Miejsce jest idealne dla zaawansowanych windsurferów oraz szlifujących swój warsztat. Jezioro oferuje miejsca płytkie idealne do treningu jak i głębokie, doskonałe do sesji dla doświadczonych windsurferów.

Previous slide
Next slide

Wychowacy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Sonia Bochyńska

kierownik obozu

Multimedalistka Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów. Reprezentantka Polski w pływaniu na arenie międzynarodowej przez 10 lat. W latach 2013-2015 – zawodniczka pływania w płetwach – wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski; zdobywczyni 3 złotych medali w Pucharze Świata w 2014 na Phuket. Rekordzistka Polski I multimedalistka Mistrzostw Polski Masters.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia, trenerka pływania i przygotowania motorycznego, specjalistka od pływania niemowląt. Swoją wiedzę, doświadczenie i pasję chce przekazywać kolejnym pokoleniom młodych sportowców.
Ukończyła liczne kursy z zakresu kultury fizycznej i treningu motorycznego m.in. aqua aerobiku, treningu funkcjonalnego, podnoszenia ciężarów, programowania i periodyzacji w sporcie, jogi funkcjonalnej, trenerka Blackroll.
Uczestniczka programu Master Business Training u Kamili Rowińskiej. Stale chce się rozwijać, by móc pomóc swoim podopiecznym. Wierzy, że kompleksowy trening jest kluczem do sukcesu. Kocha pracę z dziećmi. Organizatorka licznych obozów sportowych i wydarzeń. Pasjonatka podróży, urodzona optymistka i chodzący uśmiech.

Ania Bartoszyńska

wychowawczyni

Magister kierunku sport na warszawskim AWF. Pływa od 4. roku życia, przez 10 lat była związana z klubem „Wodnik” Włocławek. Ukończyła specjalizację instruktorską, w tym trenera przygotowania motorycznego. Jest również ratowniczką WOPR. Jako zawodniczka UKP „Wodnik” Włocławek zdobyła wiele medali oraz wyróżnień na poziomie wojewódzkim. Jej największy sukces to 14. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów na 100 metrów stylem grzbietowym. Uwielbia pracę z zawodnikami, docenia ich niezwykłe zaangażowanie w treningi, a efekty ich ciężkiej pracy widać podczas testów semestralnych oraz poprzez osiągnięcia na zawodach. Do każdego zawodnika podchodzi indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach, by nikt nie odstawał od grupy. Chciałaby pokazać dzieciom i dorosłym, jak wspaniałym sportem jest pływanie, rozbudzić w nich pasje i zamiłowanie do treningów oraz pomóc pokonać strach związany z wodą. Byłoby to spełnieniem jej marzeń i ambicji, by wytrenować mistrza. Prywatnie uwielbia podróże oraz żeglarstwo. Chciałaby pracować na statku i opłynąć świat.

Trzeci wychowawca zostanie podany w późniejszym terminie

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Wszystkie nasze obozy i półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, zaś wychowawcy są doświadczonymi pracownikami Academy of Hasten, którzy ukończyli wymagane kursy i szkolenia do opieki nad dziećmi

Tak bawiliśmy się i wypoczywaliśmy na poprzednich obozach

Dodatkowe informacje

Wyjazd i przyjazd odbywa się z i do Warszawy.

Jesteśmy wpisani w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym pod numerem ewidencyjnym 22466.

Obóz jest organizowany zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszany do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start obozu.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.

Regulamin oraz warunki rezygnacji dostępne są w umowie turystycznej dołączonej do formularza zgłoszenia.