Wolontariat

Twórz z nami pływacką społeczność

Przeglądając naszą aktywność, na pewno nie umknęło Waszej uwadze, jak wiele różnych przedsięwzięć organizujemy dla lokalnych społeczności. Warsztaty, zabawy, zawody, Dzień Dziecka, Mikołajki…

W najbliższych tygodniach planujemy kolejne atrakcje, ale brakuje nam osób, które pomogłyby nam je przygotować.

Kogo dokładnie szukamy? Odpowiedzialnych, chętnych do pomocy i uśmiechniętych dzieci i młodzież od 12 r.ż., a także osoby dorosłe.

Jakie zadania? Na pewno nie będą to ciężkie i trudne zadania – nie chcemy Was zniechęcić do pomagania. Szczegóły przedstawimy ochotnikom bliżej wydarzeń.

Na kiedy? Na zbliżające się wydarzenia:

  • Hawajski Dzień Dziecka z Hasten (IV Otwarte Hastenowe Mistrzostwa, urodziny Hasten) – niedziela 4.06.2023 r. (Mokotów)
  • Podsumowanie roku szkolnego 2022/2023 dla klubowiczów (ognisko + niespodzianka) – niedziela 18.06.2023 r. (Bielany).
  • Baw się na sportowo z Hasten – niedziela 29.10.2023 r. (Bielany)
  • Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości – niedziela 12.11.2023 r. (Białołęka)
  • Pływackie Mikołajki z Hasten – niedziela 3.12.2023 r. lub 10.12.2023 r. (Bielany)

Dlatego, jeśli Ty lub Twoje dziecko macie chęć, by w ramach wolontariatu dołączyć do nas choćby na jedno wydarzenie, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: hasten@hasten.pl lub do wypełnienia poniższego formularza! Będziemy wdzięczni za każdą pomocną dłoń!

W ramach podziękowań możemy m.in. wystawić zaświadczenie o wolontariacie, które w wielu szkołach są dodatkowo punktowane przy ocenie z zachowania.