Academy of Hasten uczy pływania dzieci i dorosłych już od wielu lat! Na naszych profilach znajdziesz dziesiątki opinii naszych zadowolonych klientów! Dziękujemy Wam za każdą dodaną ocenę oraz opinię!

Wybierz lokalizację, by przenieść się do Google Maps i dodać ocenę lub opinię naszej szkoły:

Mokotów

Bielany – Conrada

Bielany – Lindego

Wilanów

Ochota

Legionowo – Piaskowa

 

Dotychczasowe opinie naszych klientów:

 

Córka uwielbia zajęcia nauki pływania w Hasten. Dużym plusem są niewielkie grupy do ośmiu osób oraz indywidualne podejście do każdego adepta. Pani obserwuje i każdemu z osobna tłumaczy co powinien poprawić. Zajęcia są intensywne, zero marnowania czasu. Na koniec jakaś fajna atrakcja dla rozluźnienia. Gorąco polecam.

Darek

Opinia z Google Maps

 

Szkoła godna polecenia, pełny profesjonalizm trenerów, dobre podejście do dzieci, zajęcia bardzo urozmaicone i aktywnie wykorzystany czas zajęć. Zawsze punktualnie się zaczynają . Dzieci chętnie chodzą na hastenowe zajęcia. A dodatkowo mogą zdobywać również nagrody za uczestnictwo w nich. Ważny aspekt – to bez problemu możliwość odrabiania zajęć w innych terminach. Bardzo polecam Szkołę Hasten, my na pewno będziemy dalej kontynuować przygodę z Hasten.

Agnieszka Szpak

Opinia z Google Maps

 

Bardzo polecam! Świetni trenerzy, treningi prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, postępy dzieci widać gołym okiem. A wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze, moja dwójka nie może się doczekać swoich treningów,. Do tego bardzo przejrzysty i funkcjonalny system dla użytkowników, który bardzo ułatwia ogarnięcie całej logistyki związanej z treningami. Z czystym sumieniem polecam!

Beata Miros

Opinia z Google Maps

 

Bardzo dobre zajęcia z pływania dla dzieci przedszkolnych. Ciekawie prowadzone ćwiczenia dobierane w zależności od umiejętności grupy. Miłe i zawsze uśmiechnięte Panie prowadzące zajęcia zawsze w dwójkę. Polecam 🙂

Anna Miklewska

Opinia z Google Maps

 

Academy of Hasten to fantastyczne miejsce dla dzieci i dorosłych! Przygoda z pływaniem w naszym przypadku zaczęła się dość wcześnie, bo nasze córki miały wtedy 3 i 5 lat. Byłam pełna obaw jak takie maluchy poradzą sobie w dużym i głębokim basenie. Ale doskonałe podejście i przygotowanie kadry trenerskiej, a w szczególności Pani Karoliny Żarnowskiej sprawiły, że treningi odbierane są przez dziewczynki jako dobra zabawa. Zaufanie do trenera ma tu ogromne znaczenie, bo dziecko musi wiedzieć, że może na tej osobie polegać (mamy nie ma przecież obok…). Dużym plusem jest możliwość zgłoszenia nieobecności i odrobienia jej w późniejszym terminie! Dobra ce Już nasz dwulatek szykuje się na zajęcia;-)

Malgorzata K

Opinia z Google Maps