Oto miejsce chwały najlepszych pływaków w Academy of Hasten! To właśnie tu publikujemy imiona i nazwiska najszybszych pływaków wraz z ich czasami oraz dystansem. Rekordy są aktualizowane po każdej imprezie organizowanej przez Academy of Hasten.

Trenuj, bierz udział w zawodach, a może właśnie Ty pojawisz się na naszej liście rekordów!

KOBIETY
25 dowolnie 50 dowolnie 50 grzbietem 100 zmiennym 200 dowolnie 400 dowolnie
Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik
4 lata Michalina Staszewska 50,03
5 lat Hanna Górecka 46,90
6 lat Maja Dudkowska 28,77 Maja Dudkowska 1:08,38 Maja Dudkowska 1:05,82
7 lat Amelia Fortuniak 25,41 Maja Dudkowska 1:08,38 Maja Dudkowska 1:05,82
8 lat Amelia Fortuniak 21,31 Alina Kalinowska 47,67 Amelia Fortuniak 51,83 Alina Kalinowska 2:11.18
9 lat Wiktoria Witek 17,72 Pola Kosmala 37,48 Alicja Sroczyńska 45,06 Pola Kosmala 1:42,02
10 lat Ewa Głuchowska 33,13 Pola Kosmala 41,15 Pola Kosmala 1:33,04
11 lat Ewa Głuchowska 33,13 Pola Kosmala 41,15 Pola Kosmala 1:33,04
12 lat Josephine Schlesinger 32,61 Josephine Schlesinger 37,94 Josephine Schlesinger 1:26,69
13 lat Josephine Schlesinger 32,61 Josephine Schlesinger 37,94 Josephine Schlesinger 1:26,69 Maja Michna 3:08,00
14 lat Oliwia Próba 28,83 Oliwia Próba 33,78 Izabela Miszta 1:24,86 Maja Michna 3:08,00
15 lat Oliwia Próba 28,03 Oliwia Próba 33,52 Dominika Banaś 1:21,60 Dominika Banaś 2:36,20
16 lat Oliwia Próba 28,03 Oliwia Próba 33,52 Dominika Banaś 1:21,60 Dominika Banaś 2:36,20
17 lat Oliwia Próba 28,03 Oliwia Próba 33,52 Dominika Banaś 1:21,60 Dominika Banaś 2:36,20
Masters od 18 lat Małgorzata Patrzyk-Grabińska 36,86 Katarzyna Ciszewska 1:03,51 Małgorzata Patrzyk-Grabińska 1:41,47 Aleksandra Michna 8:07,50
MĘŻCZYŹNI
25 dowolnie 50 dowolnie 50 grzbietem 100 zmiennym 200 dowolnie 400 dowolnie
Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik Imię i Nazwisko Wynik
4 lata Witold Pająk 1:30,30
5 lat Antoni Zalewski 54,47
6 lat Eryk Szymczyk 30,03
7 lat Mikołaj Michna 22,16 Filip Werpachowski 1:03,19
8 lat Mikołaj Michna 18,66 Leo Dudkowski 45,04 Tomasz Kurpiel 50,97
9 lat Leo Dudkowski 15,94 Leo Dudkowski 37,60 Damian Kaszko 42,96 Leon Dudkowski 1:41,88
10 lat Mateusz Karwacki 36,04 Damian Kaszko 42,96 Mateusz Karwacki 1:40,72
11 lat Tymoteusz Dudkowski 34,72 Tymoteusz Dudkowski 40,50 Tymoteusz Dudkowski 1:30,13
12 lat Tymoteusz Dudkowski 34,72 Tymoteusz Dudkowski 40,50 Tymoteusz Dudkowski 1:30,13
13 lat Tymoteusz Dudkowski 34,72 Tymoteusz Dudkowski 40,50 Michał Szymczyk 1:12,09 Michał Szymczyk 2:17,80
14 lat Jan Karwacki 33,08 Tymoteusz Dudkowski 40,50 Michał Szymczyk 1:12,09 Michał Szymczyk 2:17,80
15 lat Jan Karwacki 33,08 Antoni Kulasiński 37,80 Michał Szymczyk 1:12,09 Michał Szymczyk 2:17,80
16 lat Jan Karwacki 33,08 Antoni Kulasiński 37,80 Michał Szymczyk 1:12,09 Michał Szymczyk 2:17,80
17 lat Jan Karwacki 33,08 Antoni Kulasiński 37,80 Michał Szymczyk 1:12,09 Michał Szymczyk 2:17,80
Masters od 18 lat Radosław Dudkowski 30,28 Konrad Błachnio 33,97 Konrad Błachnio 1:13,87

Zaktualizowano 7.12.2021