Półkolonie i obozy pływackie dla dzieci i młodzieży.
wakacje 2023

Wakacyjne atrakcje w sportowym stylu

Jako Academy of Hasten od kilku lat organizujemy dla dzieci i młodzieży wakacyjne pływackie półkolonie w Warszawie oraz obozy sportowe w całej Polsce. Uważamy, że czas wolny można spędzić aktywnie i produktywnie, co jest szczególnie ważne dla młodych osób. Nasze sportowe półkolonie i obozy w czasie wakacji z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Przygotowane przez nas zajęcia nauki i doskonalenia pływania, wycieczki do ciekawych miejsc oraz tematyczne zajęcia sprawiają, że żadne dziecko się nie nudzi!

 

Wakacyjne półkolonie i obozy 2023 pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne ferie zimowe oraz nauczyć się nowych rzeczy! W ciągu ostatnim roku, w naszych półkoloniach i obozach wzięło udział ponad 300 dzieci!

Wszystkie nasze wakacyjne półkolonie i obozy są organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszane do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii i obozów.

 

Sportowe półkolonie dla dzieci i młodzieży

Warszawa Bielany

Warszawa Mokotów

Warszawa Białołęka

Warszawa Ochota

Legionowo

Warszawa Wilanów

Spotowe obozy dla dzieci i młodzieży

Wakacyjny obóz w Gdyni

Wakacyjny obóz w Sportowej Osadzie

A po wakacjach...

Weekendowy rejs żeglarski na Mazurach

Chcesz jako pierwszy/a dowiedzieć się o naszych wakacyjnaych półkoloniach i obozach? Zostaw nam swój nr telefonu, a otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do tegorocznej oferty!