Półkolonie i obozy pływackie dla dzieci i młodzieży
Wakacje 2024

Bezpieczeństwo, sport, zabawa

Jako Academy of Hasten od kilku lat organizujemy dla dzieci i młodzieży wakacyjne pływackie półkolonie w Warszawie oraz obozy sportowe w całej Polsce. Uważamy, że czas wolny można spędzić aktywnie i produktywnie, co jest szczególnie ważne dla młodych osób. Przygotowane przez nas zajęcia nauki i doskonalenia pływania, wycieczki do ciekawych miejsc oraz tematyczne zajęcia sprawiają, że żadne dziecko się nie nudzi!

Wakacyjne półkolonie i obozy 2024 pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne wakacje oraz nauczyć się nowych rzeczy! W ciągu ostatniego roku, w naszych półkoloniach i obozach wzięło udział ponad 300 dzieci!

Wszystkie nasze wakacyjne półkolonie i obozy są organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszane do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii i obozów.

Chcesz podliszfować swoje pływackie umiejętności? Zapraszamy na wakacyjne kursy szybkiej nauki pływania!

Sportowe półkolonie dla dzieci i młodzieży

Spotowe obozy dla dzieci i młodzieży

Chcesz jako pierwsza/y dowiedzieć się o naszych wakacyjnych półkoloniach oraz intensywnych kursach pływania? Zostaw nam swój nr telefonu, a otrzymasz od nas krótkiego SMSa, gdy tylko rozpoczniemy zapisy!

Półkolonie i obozy pływackie dla dzieci i młodzieży
Wakacje 2024