+48 797 889 929

Na naszym sportowym obozie dla dzieci i młodzieży oprócz bardzo dużej dawki ruchu i niesamowitych emocji, pomożemy dzieciom rozwinąć umiejętności miękkie, które są jedną z kluczowych kompetencji przyszłości. Umiejętności komunikacyjne, społeczne, zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem wydają się być kluczowe biorąc pod uwagę w jakim kierunku rozwija się świat. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje dziecko lepiej radziło sobie na co dzień oraz przywiozło z wakacji wspaniałe wspomnienia - koniecznie zapisz je na nasz obóz!

Atrakcje dla każdego!

Poznaj 9 powodów, dla których warto wybrać nasz wakacyjny obóz sportowy dla dzieci i młodzieży:

  • wycieczki piesze (w tym z przewodnikiem po tatrzańskim Parku Narodowym) – codzienne spacery krótsze i dłuższe
  • wizyta w aquaparku w Zakopanem
  • treningi sprawnościowe – codziennie trening motoryczny pod okiem trenera
  • zawody sportowe – Hastenowa Colorowa Olimpiada z oprawą muzyczką i proszkami Holi
  • gry i zabawy ruchowe – trenerzy nie pozwolą się nudzić
  • warsztaty umiejętności miękkich 1 x 45min dziennie, pod okiem ekspertki rozwoju dzieci o tematyce
  • warsztaty wykorzystywania nowych technologii – 1 x 45min dziennie
  • ognisko
  • wieczorki z planszówkami

Dodatkowo NOWOŚĆ

✔ spotkanie z rodzicami przed obozem w celu przedstawienia szczegółów programu obozu
✔ spotkanie z rodzicami po obozie aby przedstawić pracę, która została wykonana wraz z osiągnięciami oraz przedstawienie planu dalszej współpracy w domu

a wszystko to w rodzinnej i wspierającej atmosferze Academy of Hasten!

Plan dnia

7:40 – pobudka

8:00 – jak się dziś czujesz? Mantry, praca z oddechem

8:20 – śniadanie

9:00 – blok zajęć porannych

13:00 – obiad

14:00 – przerwa poobiednia

15:30 – blok zajęć popołudniowych

18:30 – kolacja

19:30 – podsumowanie dnia, praktyka wdzięczności

20:30 – gry planszowe, zabawy integracyjne

Nocleg i otoczenie

Baza noclegowa

Baza noclegowa znajduje się w cenionym i sprawdzonym Ośrodku API SPORT ARENA. Nowoczesne wnętrze oddaje rodzinną, sportową atmosferę. 2-, 3-, 4- i 5-osobowe pokoje o wysokim standardzie zapewnią odpowiedni odpoczynek po dniu pełnym wrażeń i zabawy. Ponadto ośrodek dysponuje bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych.

Wyżywienie

Na każdego z uczestników czekają 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja; oferujące wyśmienite dania kuchni polskiej. Istnieje także możliwość skomponowania posiłków pod różne diety dzieci np. bezglutenowa, bez glutaminianu sodu oraz wszelkich innych wymogów dotyczących jedzenia (w tym alergie) – wymaga to wcześniejszego powiadomienia.

Otoczenie

Ośrodki API zlokalizowane są u podnóża polskiej strony Tatr na spokojnej Pardałówce, gdzie obóz sportowy będzie przebiegał w komfortowych warunkach.

2-9.07.2022

Czas trwania wyjazdu

2500 2200 zł/os

Cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa, 100 zł rabatu na zapis na dwa i więcej obozów

6-17 lat

Wiek uczestników (z podziałem na 3 grupy wiekowe: 6-9 / 10-13 / 13-17)

pociąg (Warszawa-Zakopane) / Flixbus (Zakopane)

Transport - istnieje możliwość własnego transportu z każdego miejsca Polski – wówczas indywidualnie obniżamy cenę za obóz

Bon 500+

Honorujemy turystyczny bon

Wychowawcy i trenerzy, którzy będą wspierać i motywować dzieci

Zadbamy o bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę Waszych dzieci. Na obóz pojadą wieloletni trenerzy naszej szkoły, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Hubert Szustak

trener

Uprawia pływanie od 11 lat, jego największe osiągnięcie w tej dyscyplinie to wielokrotne mistrzostwo Warszawy w pływaniu oraz 40. miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów. Był również wielokrotnym uczestnikiem obozów kadry juniorów. Poza pływaniem interesuje się street workoutem, koszykówką oraz piłką nożną. W szkole podstawowej zajął 2. miejsce w Polsce w czwórboju lekkoatletycznym oraz wywalczył mistrzostwo Mazowsza w rzucie piłką palantową. Dodatkowo dwukrotnie w karierze zdobył 10. miejsce w Polsce w biegach przełajowych. Wieloletni stypendysta z tytułem najlepszego sportowca szkoły.


Karolina Żarnowska

trener

Studentka studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne na warszawskim AWF. W swojej karierze reprezentowała dwa kluby pływackie: zaczynała w UKS-Pingwiny Warszawa, a później w MKS Polonii Warszawa. Trenowała triathlon w klubie G-8 Bielany Warszawa, jej osiągnieciem było 3. miejsce wśród kobiet w klasyfikacji generalnej open w pucharze Polski. Obecnie reprezentantka AZS AWF Warszawa, zdobywająca miejsca na podium w stylu dowolnym oraz z wynikiem Mistrza Polski Open w sztafecie 4×50 dowolnym w Akademickich Mistrzostwach Polski. Dąży do indywidualnego Mistrzostwa Polski. Ukończyła kurs instruktora pływania w 2018 roku, odbywała praktyki w różnych klubach pod okiem trenerów kadry Polski, wychowawca kolonijny. Stara się zarażać ludzi swoją pasją do pływania i pokazywać, jak ważna jest umiejętność nauki nie tylko poprzez ćwiczenia, ale również zabawę.


Matylda Przybylska

prowadząca warsztaty rozwojowe

Trenerka edukacyjna, rekruterka, psychopedagożka kreatywności. Prowadząca kursy z efektywnej nauki i czytania. Współautorka warsztatów z elementami bajkoterapii, muzykoterapii i arteterapii. Organizatorka i prowadząca treningi dotyczące rozwijania inteligencji emocjonalnej, a także szkolenia stymulujące umiejętności miękkie wspierające komunikację, współpracę i integrację.