Letnie półkolonie dla dzieci i młodzieży
Warszawa Mokotów 2023
pływanie, zajęcia z programowania

AKTYWNOŚĆ

Wychowawcy i trenerzy to doświadczone osoby, często byli sportowcy, wykształceni pedagodzy, którzy wiedzą jak podejść do dziecka, aby rozkochać w nim pasję do ruchu w jakiejkolwiek postaci.

ROZWÓJ

Odpowiednio ułożony harmonogram zapewni wszystko to co dziecko potrzebuje aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Zadbamy o sferę fizyczną, psychiczną i emocjonalną

PROFESJONALIZM

Od 8 lat organizujemy już dla Was z sukcesem półkolonie, w których wzięło udział ponad 1200 dzieci. Półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty.

Wakacyjne atrakcje na Mokotowie dla każdego

Skorzystaj z wyjątkowych letnich półkolonii w Warszawie, podczas których Twoje dziecko nauczy się programowania oraz weźmie udział w intensywnym kursie pływania. Dodatkowo przygotowaliśmy wyjątkowe, tematyczne zajęcia! Półkolonie z Hasten pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne wakacje oraz nauczyć się nowych rzeczy!

Poznaj 10 powodów, dla których warto wybrać nasze letnie półkolonie na warszawskim Mokotowie podczas tegorocznych wakacji:

a wszystko to w sportowej atmosferze Academy of Hasten!

Niestety zapisy na półkolonie w tej lokalizacji już się zakończyły – zapraszamy na zapisy na turnusy w innych lokalizacjach.

1199 zł

cena

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa, 50 zł rabatu na zapis na kolejny turnus

wakacyjna czapka typu bucket w edycji limitowanej

powitalny prezent dla każdego uczestnika

6-15 lat, możliwość udziału także od 5 r.ż.

wiek uczestników

16 dzieci; 1 wychowawca na 8 dzieci

liczebność grupy półkolonii

według wieku

podział dzieci w grupach

OSiR Mokotów

miejsce zbiórki i odbioru dzieci

autokar / komunikacja miejska

transport

II śniadanie + obiad: zupa oraz II danie (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)

wyżywienie

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Ola Nowacka

Trenerka i koordynatorka obozów i półkolonii

Współpraca z najlepszymi

Kids Coder Lab

Szkoła programowania i robotyki dla dzieci i młodzieży. Stosowany program nauczania jest oparty na międzynarodowych, licencjonowanych treściach opracowanych przez doświadczonych pedagogów i programistów.

Zapisy prowadzone są na platformie Lupposystem. Płatności obsługuje system Paynow mBanku obsługujący m.in. płatność Blikiem.

Paynow logo
Blik - logo

Niestety zapisy na półkolonie w tej lokalizacji już się zakończyły – zapraszamy na zapisy na turnusy w innych lokalizacjach.

Plan dnia i harmonogram półkolonii na Mokotowie

Standardowy plan dnia (poniedziałek, wtorek, czwartek)

08:30-8:45 – zbiórka
8:45-10:45 – zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej lub aktywność na świeżym powietrzu
10:45-11:15 – drugie śniadanie
11:15-13:00 – nauka i doskonalenie programowania oraz robotyka z Kids Coder Lab
13:00-13:45 – obiad
13:45-14:45 – zajęcia artystyczne (zrób to sam!)
15:15-16:00 – nauka i doskonalenie pływania
16:15-16:30 – odbiór dzieci

Plan tygodniowy:

Poniedziałek, wtorek, czwartek – zajęcia zgodnie z programem półkolonii
Środa – całodniowa wycieczka zgodnie z harmonogramem turnusów
Piątek – gra terenowa połączona z podsumowaniem półkolonii wraz z nagrodami

Program półkolonii może ulec zmianie.

Wszystkie informacje organizacyjne zostaną przesłane do uczestników mailowo na 3-4 dni przed rozpoczęciem danego turnusu.

Półkolonia z wycieczką w niezwykłe miejsce

Suntago

turnus I:
26-30.06.2023

Tu każdy poczuje klimat tropików! Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie. Bez względu na pogodę za oknem, tu zawsze jest jasno i gorąco! Wśród setek tropikalnych roślin, do dyspozycji jest kilka basenów o łącznej powierzchni 2000m2 oraz 32 tematyczne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać osoby w każdym wieku. Dla najmłodszych uczestników przygotowano brodzik oraz wodne place zabaw!

Czego nauczy się Twoje dziecko na naszych letnich półkoloniach 2023?

Pływanie

Intensywny 4-dniowy kurs pływania pozwoli początkującym dzieciom oswoić się z wodą i nabyć podstawowe umiejętności pływackie, a bardziej zaawansowani będą szlifować techniki pływania pod okiem doświadczonej kadry. Zajęcia są dopasowane do umiejętności dzieci.

Zajęcia sportowe

Stawiamy na umiejętności motoryczne, aby dzieci rozwijały się ruchowo jak najlepiej. Bazujemy aktywności na grach i zabawach, do których przemycamy nutkę rywalizacji i ćwiczenia crossfitowe, jogowe oraz elementy innych dyscyplin sportowych.

Programowanie i robotyka

Zajęcia z nauki programowania skupione będą wokół zimowych aktywności i zostaną podzielone na dwa moduły – warsztaty z robotyki i programowanie w Minecrafcie. Warsztaty z robotyki to NOWOŚĆ w ofercie półkolonii. Będziemy pracować z zestawami LEGO® Education SPIKE™. Wśród zimowych maszyn znajdą się: arktyczny pojazd, robot do gry w hokeja, narciarska kolejka linowa i stoisko z zimowymi przekąskami, które wprawimy w ruch używając elektronicznych części.
Podczas zajęć z programowania w Minecrafcie  uczestników czekają zupełnie nowe zadania. Stworzymy kreatywne światy i wykorzystamy bloczki programistyczne do budowy igloo, śnieżnej chaty, megabałwanów i zimowego królestwa.

Poznaj opinie rodziców

Organizujemy półkolonie i obozy już od wielu lat. Na naszych profilach w Google Maps znajdziesz opinie naszych zadowolonych klientów!

Tak spędzaliśmy czas na poprzednich półkoloniach

Niestety zapisy na półkolonie w tej lokalizacji już się zakończyły – zapraszamy na zapisy na turnusy w innych lokalizacjach.

Informacje dodatkowe

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu, jeżeli nie zbierze się grupa licząca minimum 10 osób.

Podczas danego turnusu, na zajęciach pływania każde dziecko będzie indywidualnie przypisane do danej grupy o określonym poziomie pływania.

Możliwa jest rezygnacja z półkolonii do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku choroby poświadczonej zwolnieniem lekarskim niewykorzystana kwota jest zwracana w postaci vouchera do wykorzystania na zajęcia nauki pływania.

Półkolonia jest organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszana do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.