Zapisy na semestr wiosenno-letni 2022/23

Zapraszamy do zapisów na semestralne zajęcia indywidualne lub grupowe dla niemowlaków, dzieci i osób dorosłych!

Tradycyjnie zapisy na zajęcia podzieliliśmy na 2 etapy:

W dniach 26.01-05.02.2023 na naszej platformie będzie można potwierdzić kontynuację zajęć w kolejnym semestrze.
Jeśli chcecie zmienić grupę/termin/lokalizację to wybieracie opcję „poproś o zmianę grupy”, a w notatce poniżej wpisujecie zmiany, jakich chcielibyście dokonać.
W dniach 06.02-07.02.23 trenerka Ola będzie weryfikować zgłoszenia i potwierdzać możliwości zmiany (jeśli będzie to możliwe wcześniej, to poinformujemy Was tak szybko jak się da).
Natomiast jeżeli nie chcecie przedłużać semestru to wielka prośba, aby też zareagować, informując nas o rezygnacji i powodzie – to nam bardzo ułatwi pracę.
Trochę pływających nas tutaj jest, bo w tym semestrze mamy od Was ponad 1800 zgłoszeń!

Zapisy na zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, dorosłych oraz niemowląt dla nowych klientów już wystartowały! Dołącz do nas już dziś!

Zapisów na zajęcia można dokonywać tylko na naszej platformie. Podczas zapisów, na widoku kalendarza prosimy zmienić datę na 27.02.2023 lub późniejszą. Wówczas pokażą się zajęcia na nowy semestr.

Ceny na semestr wiosenno-letni 2023 opublikowaliśmy w cenniku.

Abyś nie musiał(a) pamiętać o zapisach na kolejny semestr, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz. Zostaw nam swój nr telefonu, a dzień przed otwarciem zapisów dla wszystkich, otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do zapisów. W ten sposób szybko i wygodnie wybierzesz najlepsze godziny zajęć!

Informacje dodatkowe:
Zapisy na wejścia jednorazowe ruszą we wrześniu. Szczegółowe informacje zostaną podane na tej podstronie.

Na naszych wewnętrznych podsumowaniach trenerzy zasugerowali pewne zmiany w obowiązujących poziomach. Dodajemy nowy poziom grupy H0, które przeznaczone będą dla dzieci w wieku 3-4 lata, a tym samym poziom H1 będzie obowiązywał od 4 lat. Trenerzy pracowali też pod koniec tamtego roku nad nowymi kategoriami sukcesu, które są widoczne u Was na platformie (wprowadzone zostaną na początku września) oraz udoskonalali nasz program nauczania! Bo jak wiecie, my nie stoimy w miejscu, tylko staramy się szukać coraz lepszych dla Was rozwiązana.

Informowaliśmy także, że Adę w biurze zastąpiła Ola Rudzińska i to ona w większości będzie Wam pomagała. Ale w związku z tym, że w tym roku udało nam się wygrać przetarg na pływalni OSiR Ochota ul. Rokosowska 10 i mamy wyłączność na prowadzenie zajęć w baaaardzooo atrakcyjnych godzinach, spodziewamy się wzmożonych zapisów. Automatyzacja poprzez zapis na platformę działa, ale czasem pojawia się pewne pytania i wątpliwości, dlatego wszystkie ręce na pokład! Będzie Ola Nowacka – szefowa biura, poprosiliśmy także Adę o pomoc, a nad wszystkim czuwa Natalia, nasza managerka. To się musi udać! Jednak niektórych spraw nie jesteśmy w stanie załatwić od ręki, dlatego łatwiej będzie jeśli napiszecie maila na hasten@hasten.pl.

Nauka pływania dla niemowląt

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dorosłych