Zapisy na naukę i doskonalenie pływania na sezon 2023/24

Zapraszamy do zapisów na semestralne zajęcia indywidualne lub grupowe dla niemowlaków, dzieci i osób dorosłych!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszych zajęć! Zapisy podzieliliśmy na 2 grupy: dla osób chcących przełużyć swoją przygodę z nami, oraz dla nowych pływaków. Nie wszystkie baseny, na których prowadzimy zajęcia uruchomiły już system rezerwacji grup, dlatego na części basenów można się zapisać wcześniej, a na innych – później. Poniżej przygotowaliśmy dokładną rozpiskę, kiedy ruszają zapisy dla poszczególnych lokalizacji oraz grup klientów. Możesz dodać tę informację bezpośrednio do swojego kalendarza, by tuż przed startem otrzymać powiadomienie o zapisach. Grafiki będą dostępne na 1-2 dni przed startem zapisów (postaramy się udostępnić je wcześniej, jeśli będzie taka możliwość – jest to jednak zależne od pływalni). Grafik zajęć będzie widoczny po wybraniu terminu od 4 września. Dodatkowo prosimy o czujność, ponieważ w zależności od Waszego zapotrzebowania na konkretne poziomy, w kilku lokalizacjach w grafiku mogą pojawiać się nowe grupyW tym roku wystartujemy również z zapisami w Legionowie na pływalni przy ul. Królowej Jadwigi, jednak basen wciąż nie potwierdził, od kiedy będą mogły być prowadzone zajęcia. Zapraszamy do pozostawienia kontaktu w formularzu znajdującym się na dole tej strony.

Jeśli jesteście grupą znajomych i chcielibyście stworzyć dla siebie bądź swoich dzieci własną grupę nauki bądź doskonalenia pływania – napiszcie do nas – postaramy się coś dla Was zaproponować.

Tradycyjnie zapisy na zajęcia podzieliliśmy na 2 etapy:

W dniach 26.01-05.02.2023 na naszej platformie będzie można potwierdzić kontynuację zajęć w kolejnym semestrze.
Jeśli chcecie zmienić grupę/termin/lokalizację to wybieracie opcję „poproś o zmianę grupy”, a w notatce poniżej wpisujecie zmiany, jakich chcielibyście dokonać.
W dniach 06.02-07.02.23 trenerka Ola będzie weryfikować zgłoszenia i potwierdzać możliwości zmiany (jeśli będzie to możliwe wcześniej, to poinformujemy Was tak szybko jak się da).
Natomiast jeżeli nie chcecie przedłużać semestru to wielka prośba, aby też zareagować, informując nas o rezygnacji i powodzie – to nam bardzo ułatwi pracę.
Trochę pływających nas tutaj jest, bo w tym semestrze mamy od Was ponad 1800 zgłoszeń!

Zapisy na zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, dorosłych oraz niemowląt w semestrze jesienno-zimowym 2023/24 wystartują 7 lub 16 sierpnia dla klubowiczów i kilka dni później dla nowych osób. Wtedy też ukażą się wszystkie grafiki zajęć grupowych. O dokładnej dacie będziemy informować wszystkich zapisanych do bazy Hasten - smsem i tutaj na stronie.

Podczas zapisów, na widoku kalendarza prosimy zmienić datę na 27.02.2023 lub późniejszą. Wówczas pokażą się zajęcia na nowy semestr.

Ceny na semestr wiosenno-letni 2023 opublikowaliśmy w cenniku.

Nie wiesz jaki poziom pływania będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego dziecka? Zapraszamy na Dzień Otwarty Hasten, podczas którego każdy uczestnik może wziąć udział w darmowej lekcji pokazowej i sprawdzić w praktyce, jak wyglądają nasze zajęcia, ale także porozmawiać z trenerami na temat zajęć oraz wyboru najbardziej odpowiedniej grupy dla swoich umiejętności pływackich.

Jak się zapisać?

 1. Sprawdź, kiedy otwieramy zapisy w Twojej lokalizacji – szczegółową listę znajdziesz poniżej.
 2. Wejdź na naszą platformę dedykowaną zapisom (zapisy prowadzimy tylko internetowo), zaloguj się lub zarejestruj nowe konto (pamiętaj o potwierdzeniu rejestracji konta, która przyjdzie na maila!).
 3. Zmień datę w kalendarzu na 4-10 września 2023 (tydzień z pierwszymi zajęciami semestralnymi), a następnie sprawdź terminy zajęć i wolne miejsca.
 4. Potwierdź wybrany zapis.
 5. Odbierz maila organizacyjnego i postępuj zgodnie z informacjami tam zawartymi.
 6. Widzimy się na basenie!

Ze wzglądu na ogromne zainteresowanie zapisami, możliwe jest dłuższe wczytywanie platformy do zapisów.

7.08.2023 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • OSiR Ochota (ul. Rokosowska 10)
 • WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
 • OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2)
 • OSiR Wola – pływalnia „Delfin” (ul. Kasprzaka 1/3)
 • OSiR Wola – pływalnia „Foka” (ul. Esperanto 5)
 • OSiR Bemowo (ul. Oławska 3a)
 • Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56)

16.08 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • CRS Bielany Conrada (ul. Conrada 6)
 • CRS Bielany Lindego (ul. Lindego 20)
 • AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34)
 • Legionowo – Piaski (ul. Piaskowa 1a)

22.08 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • Centrum Sportu Wilanów Gubinowska (ul. Gubinowska 28a/30)

16.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • OSiR Ochota (ul. Rokosowska 10)
 • WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
 • OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2)
 • OSiR Wola – pływalnia „Delfin” (ul. Kasprzaka 1/3)
 • OSiR Wola – pływalnia „Foka” (ul. Esperanto 5)
 • OSiR Bemowo (ul. Oławska 3a)
 • Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56)
 • Baseny Inflancka – grupa PRO (ul. Inflancka 8)

21.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • CRS Bielany Conrada (ul. Conrada 6)
 • CRS Bielany Lindego (ul. Lindego 20)
 • AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34)
 • Legionowo – Piaski (ul. Piaskowa 1a)

24.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • Centrum Sportu Wilanów Gubinowska (ul. Gubinowska 28a/30)

Zapisy w Legionowie na pływalnię przy ul. Królowej Jadwigi

Zostaw nam swój nr telefonu, a dzień przed otwarciem zapisów na tę pływalnię, otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do zapisów. W ten sposób szybko i wygodnie wybierzesz najlepsze godziny zajęć!

Abyś nie musiał(a) pamiętać o zapisach na kolejny semestr, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz. Zostaw nam swój nr telefonu, a dzień przed otwarciem zapisów dla wszystkich, otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do zapisów. W ten sposób szybko i wygodnie wybierzesz najlepsze godziny zajęć!

Informacje dodatkowe:
Zapisy na wejścia jednorazowe ruszą we wrześniu. Szczegółowe informacje zostaną podane na tej podstronie.

Na naszych wewnętrznych podsumowaniach trenerzy zasugerowali pewne zmiany w obowiązujących poziomach. Od 2022 roku dodaliśmy nowy poziom grupy H0, który przeznaczony będzie dla dzieci w wieku 3-4 lata, a tym samym poziom H1 będzie obowiązywał od 4 lat. Trenerzy pracowali również nad nowymi kategoriami sukcesu, które są widoczne u Was na platformie (wprowadzone zostaną na początku września) oraz udoskonalali nasz program nauczania! Bo jak wiecie, my nie stoimy w miejscu, tylko staramy się szukać coraz lepszych dla Was rozwiązana.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapisy na zajęcia były szybkie, łatwe i przyjemne. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze wszystko może być jasne i pojawią się pytania i wątpliwości, dlatego wszystkie ręce na pokład! Nad zapisami czuwają trenerki Ola Rudzińska, Ada MendykOla Nowacka, a nad wszystkim czuwa Natalia, nasza managerka. Jednak niektórych spraw nie jesteśmy w stanie załatwić od ręki, dlatego łatwiej będzie jeśli napiszecie maila na hasten@hasten.pl.

Nauka pływania dla niemowląt

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dorosłych