Zapisy na semestr jesienno-zimowy 2022/23

Zapraszamy na zapisy na semestralne zajęcia indywidualne lub grupowe dla niemowlaków, dzieci i osób dorosłych!

Tradycyjnie zapisy na zajęcia podzieliliśmy na 2 etapy:

22.08.2022 o 10:00 rozpoczynamy zapisy dla Klubowiczów Academy of Hasten

29.08.2022 o 10:00 uruchamiamy zapisy dla wszystkich pozostałych pływaków

Zapisów na zajęcia będzie można dokonać tylko na naszej platformie.

Ceny na semestr jesienno-zimowy 2022/23 opublikowaliśmy w cenniku.

Abyś nie musiał(a) pamiętać o zapisach, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz. Zostaw nam swój nr telefonu, a dzień przed zapisami otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do zapisów. W ten sposób szybko i wygodnie wybierzesz najlepsze godziny zajęć!

Informacje dodatkowe:
Na naszych wewnętrznych podsumowaniach trenerzy zasugerowali pewne zmiany w obowiązujących poziomach. Dodajemy nowy poziom grupy H0, które przeznaczone będą dla dzieci w wieku 3-4 lata, a tym samym poziom H1 będzie obowiązywał od 4 lat. Trenerzy pracowali też pod koniec tamtego roku nad nowymi kategoriami sukcesu, które są widoczne u Was na platformie (wprowadzone zostaną na początku września) oraz udoskonalali nasz program nauczania! Bo jak wiecie, my nie stoimy w miejscu, tylko staramy się szukać coraz lepszych dla Was rozwiązana.

Informowaliśmy także, że Adę w biurze zastąpiła Ola Rudzińska i to ona w większości będzie Wam pomagała. Ale w związku z tym, że w tym roku udało nam się wygrać przetarg na pływalni OSiR Ochota ul. Rokosowska 10 i mamy wyłączność na prowadzenie zajęć w baaaardzooo atrakcyjnych godzinach, spodziewamy się wzmożonych zapisów. Automatyzacja poprzez zapis na platformę działa, ale czasem pojawia się pewne pytania i wątpliwości, dlatego wszystkie ręce na pokład! Będzie Ola Nowacka – szefowa biura, poprosiliśmy także Adę o pomoc, a nad wszystkim czuwa Natalia, nasza managerka. To się musi udać! Jednak niektórych spraw nie jesteśmy w stanie załatwić od ręki, dlatego łatwiej będzie jeśli napiszecie maila na hasten@hasten.pl.