Zapisy na naukę i doskonalenie pływania na semestr
jesienno-zimowy 2024/25​

Zapraszamy do zapisów na semestralne zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla niemowlaków, dzieci i osób dorosłych!

Zapisy na zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, dorosłych oraz niemowląt w semestrze jesienno-zimowym 2024/25

wystartują na początku sierpnia dla klubowiczów i kilka dni później dla nowych osób.

Wtedy też ukażą się wszystkie grafiki zajęć grupowych. O dokładnej dacie będziemy informować wszystkich chętnych zapisanych w naszej bazie – smsem i tutaj na stronie. Semestr rozpocznie się 4 września 2024r.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszych zajęć! Zapisy podzieliliśmy na 2 grupy: dla osób chcących przełużyć swoją przygodę z nami, oraz dla nowych pływaków. Nie wszystkie baseny, na których prowadzimy zajęcia uruchomiły już system rezerwacji grup, dlatego na części basenów można się zapisać wcześniej, a na innych – później. Poniżej przygotowaliśmy dokładną rozpiskę, kiedy ruszają zapisy dla poszczególnych lokalizacji oraz grup klientów. Możesz dodać tę informację bezpośrednio do swojego kalendarza, by tuż przed startem otrzymać powiadomienie o zapisach. Grafiki będą dostępne na 1-2 dni przed startem zapisów (postaramy się udostępnić je wcześniej, jeśli będzie taka możliwość – jest to jednak zależne od pływalni). Grafik zajęć będzie widoczny po wybraniu terminu od 4 września. Dodatkowo prosimy o czujność, ponieważ w zależności od Waszego zapotrzebowania na konkretne poziomy, w kilku lokalizacjach w grafiku mogą pojawiać się nowe grupyW tym roku wystartujemy również z zapisami w Legionowie na pływalni przy ul. Królowej Jadwigi, jednak basen wciąż nie potwierdził, od kiedy będą mogły być prowadzone zajęcia. Zapraszamy do pozostawienia kontaktu w formularzu znajdującym się na dole tej strony.

Jeśli jesteście grupą znajomych i chcielibyście stworzyć dla siebie bądź swoich dzieci własną grupę nauki bądź doskonalenia pływania – napiszcie do nas – postaramy się coś dla Was zaproponować.

Podczas zapisów, na widoku kalendarza prosimy zmienić datę na 29.01.2024 lub późniejszą. Wówczas pokażą się zajęcia na nowy semestr.

Aktualne ceny na semestr jesienno-zimowy 2025 opublikowaliśmy w cenniku.

Obecnie pracujemy nad otwarciem zapisów na wiosenno-letni semestr 2024.

Zapisy dla klubowiczów ruszą 12.12.2023 i potrwają do 3.01.2024.

Zapisy dla nowych klientów ruszą 11.01.2024.

Pamiętaj, że u nas nie musisz od razu płacić za cały semestr zajęć – umożliwiamy wygodny podział na 2-5 rat bez żadnych dodatkowych opłat – prawdziwe raty 0%!

Abyś nie musiał(a) pamiętać o zapisach na kolejny semestr, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz. Zostaw nam swój nr telefonu, a dzień przed otwarciem zapisów dla wszystkich, otrzymasz od nas krótkiego SMSa z linkiem do zapisów. W ten sposób szybko i wygodnie wybierzesz najlepsze godziny zajęć!

Nie wiesz jaki poziom pływania będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego dziecka? Zapraszamy na Dzień Otwarty Hasten, podczas którego każdy uczestnik może wziąć udział w darmowej lekcji pokazowej i sprawdzić w praktyce, jak wyglądają nasze zajęcia, ale także porozmawiać z trenerami na temat zajęć oraz wyboru najbardziej odpowiedniej grupy dla swoich umiejętności pływackich.

Jak się zapisać?

 1. Sprawdź, kiedy otwieramy zapisy.
 2. Wejdź na naszą platformę dedykowaną zapisom (zapisy prowadzimy tylko internetowo), zaloguj się lub zarejestruj nowe konto (pamiętaj o potwierdzeniu rejestracji konta, która przyjdzie na maila!).
 3. Zmień datę w kalendarzu na 29.01-4.02.2024 (tydzień z pierwszymi zajęciami semestralnymi), a następnie sprawdź terminy zajęć i wolne miejsca.
 4. Potwierdź wybrany zapis.
 5. Odbierz maila organizacyjnego i postępuj zgodnie z informacjami tam zawartymi.
 6. Widzimy się na basenie!

Ze wzglądu na ogromne zainteresowanie zapisami, możliwe jest dłuższe wczytywanie platformy do zapisów.

7.08.2023 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • OSiR Ochota (ul. Rokosowska 10)
 • WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
 • OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2)
 • OSiR Wola – pływalnia „Delfin” (ul. Kasprzaka 1/3)
 • OSiR Wola – pływalnia „Foka” (ul. Esperanto 5)
 • OSiR Bemowo (ul. Oławska 3a)
 • Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56)

16.08 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • CRS Bielany Conrada (ul. Conrada 6)
 • CRS Bielany Lindego (ul. Lindego 20)
 • AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34)
 • Legionowo – Piaski (ul. Piaskowa 1a)

22.08 godz. 10:00: start zapisów dla klubowiczów z lokalizacji:

 • Centrum Sportu Wilanów Gubinowska (ul. Gubinowska 28a/30)

16.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • OSiR Ochota (ul. Rokosowska 10)
 • WUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
 • OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2)
 • OSiR Wola – pływalnia „Delfin” (ul. Kasprzaka 1/3)
 • OSiR Wola – pływalnia „Foka” (ul. Esperanto 5)
 • OSiR Bemowo (ul. Oławska 3a)
 • Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56)
 • Baseny Inflancka – grupa PRO (ul. Inflancka 8)

21.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • CRS Bielany Conrada (ul. Conrada 6)
 • CRS Bielany Lindego (ul. Lindego 20)
 • AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34)
 • Legionowo – Piaski (ul. Piaskowa 1a)

24.08 godz. 10:00: start zapisów dla nowych klientów z lokalizacji:

 • Centrum Sportu Wilanów Gubinowska (ul. Gubinowska 28a/30)

Informacje dodatkowe:
Zapisy na wejścia jednorazowe ruszą we wrześniu. Szczegółowe informacje zostaną podane na tej podstronie.

Na naszych wewnętrznych podsumowaniach trenerzy zasugerowali pewne zmiany w obowiązujących poziomach. Od 2022 roku dodaliśmy nowy poziom grupy H0, który przeznaczony będzie dla dzieci w wieku 3-4 lata, a tym samym poziom H1 będzie obowiązywał od 4 lat. Trenerzy pracowali również nad nowymi kategoriami sukcesu, które są widoczne u Was na platformie (wprowadzone zostaną na początku września) oraz udoskonalali nasz program nauczania! Bo jak wiecie, my nie stoimy w miejscu, tylko staramy się szukać coraz lepszych dla Was rozwiązana.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapisy na zajęcia były szybkie, łatwe i przyjemne. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze wszystko może być jasne i pojawią się pytania i wątpliwości, dlatego wszystkie ręce na pokład! Nad zapisami czuwają trenerki Ola Rudzińska Ada Mendyk, a nad wszystkim czuwa Natalia, nasza managerka. Jednak niektórych spraw nie jesteśmy w stanie załatwić od ręki, dlatego łatwiej będzie jeśli napiszecie maila na hasten@hasten.pl.