Letnie półkolonie dla dzieci i młodzieży
Legionowo
pływanie, tenis ziemny

Ta oferta dotyczy półkolonii zorganizowanych w 2023 roku.

AKTYWNOŚĆ

Wychowawcy i trenerzy to doświadczone osoby, często byli sportowcy, wykształceni pedagodzy, którzy wiedzą jak podejść do dziecka, aby rozkochać w nim pasję do ruchu w jakiejkolwiek postaci.

ROZWÓJ

Odpowiednio ułożony harmonogram zapewni wszystko to co dziecko potrzebuje aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Zadbamy o sferę fizyczną, psychiczną i emocjonalną

PROFESJONALIZM

Od 8 lat organizujemy już dla Was z sukcesem półkolonie, w których wzięło udział ponad 1200 dzieci. Półkolonie są zgłaszane do kuratorium oświaty.

Wakacyjne atrakcje w Legionowie dla każdego

Skorzystaj z wyjątkowych letnich półkolonii w Legionowie, podczas których Twoje dziecko nauczy się gry w tenisa ziemnego oraz weźmie udział w intensywnym kursie pływania. Dodatkowo w każdym turnusie przygotowaliśmy wyjątkowe, tematyczne zajęcia! Półkolonie z Hasten pozwolą Twojemu dziecku aktywnie spędzić tegoroczne wakacje oraz nauczyć się nowych rzeczy!

Poznaj 10 powodów, dla których warto wybrać nasze letnie półkolonie w Legionowie podczas tegorocznych wakacji:

a wszystko to w sportowej atmosferze Academy of Hasten!

rabaty

5% rabatu dla Hastenowiczów, 20 zł rabatu dla rodzeństwa, 50 zł rabatu na zapis na kolejny turnus

wakacyjna czapka typu bucket w edycji limitowanej

powitalny prezent dla każdego uczestnika

6-15 lat, możliwość udziału także od 5 r.ż.

wiek uczestników

16 dzieci; 1 wychowawca na 8 dzieci

liczebność grupy półkolonii

według wieku

podział dzieci w grupach

okolice Pływalni Piaski

miejsce zbiórki i odbioru dzieci

autokar / komunikacja miejska

transport

zupa + II danie (możliwość dopasowania posiłku pod wytyczne)

wyżywienie

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu

Ola Nowacka

Trenerka i koordynatorka obozów i półkolonii

Współpraca z najlepszymi

Centrum Tenisowe Piaski

Centrum Tenisowe Piaski to przede wszystkim klub powstały z myślą o młodych adeptach tenisa, którzy chcą uczyć się gry w tenisa pod opieką naszych trenerów. Nasza kadra umożliwia naukę gry w tenisa na każdym poziomie zaawansowania, od początkującego po wyczynowca.

Sala Zabaw Piccolo

Miejsce, które łączy dobrą zabawę wraz z edukacją. Na powierzchni 630m2 powstało dziecięce miejsce do szalonej i bezpiecznej zabawy oraz co dla nas najważniejsze - edukacji w nurcie pedagogiki zabawy.

Zapisy prowadzone są na platformie Lupposystem. Płatności obsługuje system Paynow mBanku obsługujący m.in. płatność Blikiem.

Paynow logo
Blik - logo

Plan dnia i harmonogram półkolonii w Legionowie

Standardowy plan dnia (poniedziałek, środa, czwartek)

7:45-8:00 – zbiórka
8:30-10:30 – zajęcia z tenisa
10:30-11:00 – drugie śniadanie
11:00-12:30 – nauka i doskonalenie pływania połączona z zabawą w części rekreacyjnej
13:00-13:30 – przejście do sali zabaw Piccolo
13:30-14:00 – obiad
14:00-15:00 – zajęcia artystyczne (zrób to sam!)
15:00-16:00 – czas wolny na sali zabaw Piccolo
16:00-16:15 – odbiór dzieci

Plan tygodniowy:

Poniedziałek, środa, czwartek – zajęcia zgodnie z programem półkolonii
Wtorek – całodniowa wycieczka zgodnie z harmonogramem turnusów
Piątek – gra terenowa połączona z podsumowaniem półkolonii wraz z nagrodami

Program półkolonii może ulec zmianie.

Wszystkie informacje organizacyjne zostaną przesłane do uczestników mailowo na 3-4 dni przed rozpoczęciem danego turnusu.

Półkolonie z wycieczkami w niezwykłe miejsca

W każdym turnusie organizujemy jedną, całodniową wycieczkę do wybranego miejsca

Suntago

Tu każdy poczuje klimat tropików! Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie. Bez względu na pogodę za oknem, tu zawsze jest jasno i gorąco! Wśród setek tropikalnych roślin, do dyspozycji jest kilka basenów o łącznej powierzchni 2000m2 oraz 32 tematyczne zjeżdżalnie, z których mogą korzystać osoby w każdym wieku. Dla najmłodszych uczestników przygotowano brodzik oraz wodne place zabaw!

Majaland

Park rozrywki Majaland w podwarszawskiej miejscowości Góraszka to aż 26 atrakcji na powierzchni 8 tys m2 oraz na 1,5 ha otwartej przestrzeni. Dzieci mogą wybierać wśród takich atrakcji jak karuzele, miasteczko samochodowe, rollercoaster Wikingów, place zabaw i wiele innych.

Julinek

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej funkcjonuje Julinek Park, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla dzieci i młodzieży. Na obszarze prawie 30 ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych poszukiwaczy przygód. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw!

Czego nauczy się Twoje dziecko na naszych letnich półkoloniach 2023?

Pływanie

Intensywny 4-dniowy kurs pływania pozwoli początkującym dzieciom oswoić się z wodą i nabyć podstawowe umiejętności pływackie, a bardziej zaawansowani będą szlifować techniki pływania pod okiem doświadczonej kadry. Zajęcia są dopasowane do umiejętności dzieci.

Zajęcia sportowe

Stawiamy na umiejętności motoryczne, aby dzieci rozwijały się ruchowo jak najlepiej. Bazujemy aktywności na grach i zabawach, do których przemycamy nutkę rywalizacji i ćwiczenia crossfitowe, jogowe oraz elementy innych dyscyplin sportowych.

Tenis ziemny

Sukcesy naszych polskich tenisistek i tenisistów pokazują, że jest to gra zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców. Tenis to gra, która wymaga odpowiedniej siły, szybkości i refleksu. Ponadto rozwija taktyczne myślenie i skłania do podejmowania szybkich i przemyślanych decyzji. Zajęcia będą się odbywały na krytych i ogrzewanych kortach.

Poznaj opinie rodziców

Organizujemy półkolonie i obozy już od wielu lat. Na naszych profilach w Google Maps znajdziesz opinie naszych zadowolonych klientów!

Tak spędzaliśmy czas na poprzednich półkoloniach

Informacje dodatkowe

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu, jeżeli nie zbierze się grupa licząca minimum 10 osób.

Podczas danego turnusu, na zajęciach pływania każde dziecko będzie indywidualnie przypisane do danej grupy o określonym poziomie pływania.

Możliwa jest rezygnacja z półkolonii do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku choroby poświadczonej zwolnieniem lekarskim niewykorzystana kwota jest zwracana w postaci vouchera do wykorzystania na zajęcia nauki pływania.

Półkolonia jest organizowana zgodnie z wytycznymi MEN i zgłaszana do Kuratorium. O numerze zgłoszenia jesteście Państwo informowani w mailu poprzedzającym start półkolonii.

Gwarantowane przez Organizatora ubezpieczenie NNW 20 tys jest zabezpieczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zachęcamy do wykupienia indywidualnego ubezpieczenia na życie. Warunki wykupionego przez Organizatora ubezpieczenia otrzymają Państwo na maila po dokonaniu zapisu wraz z umową.