>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Hastenowe Mikołajki – relacja!

zdj-153-of-201

W mroźne popołudnie, w prawdziwie zimowej aurze spotkaliśmy się na kolejnym już Hastenowym ognisku! 18 grudnia, w Lasku Młocińskim odbyły się bowiem po raz drugi Mikołajki, na których bawiliśmy się wspólnie całymi rodzinami, mimo niezbyt wysokiej temperatury 😉

Drużyny, składające się z dużych i małych zawodników, rodziców, dzieci i znajomych walczyły między sobą w konkurencjach wymyślonych przez naszych trenerów.
Po wyłonieniu zwycięzców nastąpił uroczysty moment pasowania na Hastenka – wszyscy nowi członkowie Klubu Hasten otrzymali pamiątkowe legitymacje, a przepustką do pływackiego świata oprócz codziennych treningów było jeszcze jedno zadanie… wypicie soku z cytryny i szeroki uśmiech! W naszym klubie w tym semestrze witamy 115 nowych Hastenowiczów! :))
Po grach i zabawach mogliśmy ogrzać się i upiec kiełbaski przy ognisku, a świąteczną atmosferę zapewniał nam spadający właśnie śnieg i kolędy w głośnikach. Byli i tacy, co radośnie podśpiewywali…
Bardzo ważnym akcentem była przede wszystkim Wasza dobroć i otwarte serca: przez cały grudzień i podczas spotkania zbieraliśmy podarki na Szlachetną Paczkę oraz pieniądze na nową lodówkę dla wybranej rodziny. Dzięki Wam udało się wspólnymi siłami po raz kolejny sprawić, że wybrana przez nas rodzina otrzymała najpotrzebniejsze produkty oraz wymarzone prezenty i mogła spędzić szczęśliwe, spokojne święta.
Teraz już po świętach – z pełnymi brzuchami, wypoczęci, pełni nowej energii do działania chcielibyśmy życzyć Wam już noworocznie: bądźcie szczęśliwi i dzielcie się tym szczęściem z innymi! Niech nic nigdy nie powstrzymuje Was przed działaniem, a szczególnie strach, ponieważ wszystko dzieje się w naszej głowie! Wierzcie w siebie, bądźcie optymistami i marzycielami – dopóki marzymy, życie ma sens. Wyznaczajcie sobie cele i do nich dążcie i niech ten następny rok będzie pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. I jeszcze jedno: nie zapominajcie o uśmiechu – do siebie i świata!

 

Zapraszamy na relację zdjęciową :

galeria zdjęciowa

Shopping Basket